Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Internetes ismerkedés (11....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés (11. hónap lassan) után első találkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyár közepe-vége fele ismerkedtem meg skypeon egy lánnyal, szinte mindennap beszélgettünk, késő délutántól hajnalokig, de sose kettesben, mindig ott volt valamelyik barátnője, vagy csoportban beszélgettünk. Aztán nyár végén-ősz elején elkezdtünk facebookon is beszélgetni,szépen lassan alakult ez a "kapcsolat". Elején még egyszerű rajongás-tetszés volt az egész, de mintha idén télre ez kicsit több lett volna a részéről és később részemről is. Mindennap órákat beszélünk, mindent megosztunk egymással, semmi titok nincs köztünk és közben nagyon hűséges és tényleg nagyon úgy néz ki, hogy tetszem neki és szeret; ez kölcsönös. De Itt a nyár, szeretnénk találkozni, sajnos elég messze lakik (kb. 100km-120km) így elég nehéz összehozni egy olyan helyet, ami mindkettőnknek jó. Első találkozáson mi legyen a téma, ha eldurranna az első csók, az gond lenne?(Mindketten vágyunk rá, nagyon :) ) Mit csináljunk? Esetleg mozi, vagy üljünk be egy gyorsétterembe, mit vigyek neki?... Tudom, sok a kérdés de ilyen még nem volt velem, teljesen új a szitu.


Mindketten 15 évesek vagyunk.



2013. máj. 15. 17:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább hanyagold... Ez gáz!
2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2013. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Moziba semmiképpen se menjetek! 11 hónap után az első találkozón a barátnőddel, akit a neten ismertél meg mit akarsz? Beszélgetni vele, elmélyülni a tekintetében, fogni a kezét, együtt nevetni, élvezni, ahogy hozzád bújik, vagy ülni mint egy darab fa és bámulni a mozivásznat?

Naná, hogy sétálni vagy gyorsétterembe menjetek, vagy egyéb olyan helyre, ahol egymásra tudtok figyelni!


Csokit, vagy virágot vigyél. Ha ennyire jó a kapcsolat, akkor lehet mindkettő.


Az első csók... nos, mint csók-szűz, azt mondom, csodálatos dolog lehet, és meghatározó pillanata az életednek, de azért nem olyan életbevágó, mintha pl. a szüzességedet vesztenéd el. Tehát nyugodtan tegyétek.


17/L

2013. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Webcamon keresztül láttad már?

Ha nem,akkor kezd el nézni a kamureg c. sorozatot és reménykedj,hogy nem pasi.

2013. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

"vagy gyorsétterembe menjetek" Inkább oda ne menjetek. Jó lesz a séta és ha éhesek vagytok go bolt, aztán vegyetek 2 stanglit meg 2 ásványvizet. Vagy egy ezrest spóroltok meg.


"Csokit, vagy virágot vigyél"


De azért kérdezd meg melyiket szereti. Ha drágát mond hazudd, hogy nem lehetett kapni és vigyél egy olcsóbbat. Virágot meg lopj az erdőben.


utána máris jobban fog menni :D


Csak hajrá.

2013. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hát nem hiszem el, Xeno, nálad anyagiasabb ember a földön nincs. :D Azt a szót se ismered, hogy szeretet, csak p*na kéne de nem kapsz. :D sajnálom.^^

2013. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Én nem azt mondtam, hogy sunnyogja el az összeset, de ha egyszer kivitelezhető a dolog x összegből akkor miért ne tenné? Hacsak nem gazdag.


Most minek fesztiválozzanak Mekdolácba, mikor a stangli is finom + olcsóbb is?

2013. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ELső csókot úgy értettem, hogy közöttünk az első. :D
2013. máj. 15. 20:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Láttam már kamerán ezerszer :)
2013. máj. 15. 20:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ha minden nap beszéltek,millió meg egy téma lesz,beszélgess

etek,ha jól esik,csókolózzatok,rögtönözz,meglepődnék ha csalódás érne.

2013. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!