Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Internetes ismerkedés (11....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés (11. hónap lassan) után első találkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyár közepe-vége fele ismerkedtem meg skypeon egy lánnyal, szinte mindennap beszélgettünk, késő délutántól hajnalokig, de sose kettesben, mindig ott volt valamelyik barátnője, vagy csoportban beszélgettünk. Aztán nyár végén-ősz elején elkezdtünk facebookon is beszélgetni,szépen lassan alakult ez a "kapcsolat". Elején még egyszerű rajongás-tetszés volt az egész, de mintha idén télre ez kicsit több lett volna a részéről és később részemről is. Mindennap órákat beszélünk, mindent megosztunk egymással, semmi titok nincs köztünk és közben nagyon hűséges és tényleg nagyon úgy néz ki, hogy tetszem neki és szeret; ez kölcsönös. De Itt a nyár, szeretnénk találkozni, sajnos elég messze lakik (kb. 100km-120km) így elég nehéz összehozni egy olyan helyet, ami mindkettőnknek jó. Első találkozáson mi legyen a téma, ha eldurranna az első csók, az gond lenne?(Mindketten vágyunk rá, nagyon :) ) Mit csináljunk? Esetleg mozi, vagy üljünk be egy gyorsétterembe, mit vigyek neki?... Tudom, sok a kérdés de ilyen még nem volt velem, teljesen új a szitu.


Mindketten 15 évesek vagyunk.



2013. máj. 15. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem tök könnyen ki lehet szúrni, ha valaki kamuzik, persze ez az ember intelligenciájától is függ.

Nekem már volt olyan ember, akit előtte nem is ismertem, neten írt kritikát a rajzomhoz, majd felvettük egymást FB-re, és olyan lett, mint valami pszichiáter vagy nem tudom, de tök félelmetes, őrületbe is kergetett már párszor, annyira tudta, mikor mi a helyzet. Na szerintem az ilyen embernek abszolút nincs gondja még webcam nélkül se XD

2013. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem, őt tényleg megismertem, szerintem jobban mint a legjobb barátnői :) Rengeteget láttam őt webcamerán,a viselkedését, a mozdulatait, a hangját hallottam. De mondjuk az igaz, ha naponta órákat beszélünk, biztos lesz téma :)
2013. máj. 15. 21:44
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont ezért mondom, hogy bízz magadban.

Sokan cikinek tartják a netes ismerkedést, de szerintem nem az.


Én is neten szerettem bele a srácba, na meg van két nagyon jó barátom, MMORPG-ben ismerkedtünk össze, az ország két végén lakunk, de múlt nyáron volt tali, és életem legjobb napja volt. ^^

2013. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!