Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Van egy 19 éves fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Van egy 19 éves fiú aki nagyon menő külsőleg. és van egy 14 éves fiú aki nemolyan szép. Mellesleg én 14 éves vagyok és azek a fiúk érdeklődnek irántam. Kit válasszak? Help me!

Figyelt kérdés
A 19 éves fiú focizik,néha csajozik,iszik és nemtúl kedves másokkal...a 14 éves pedig kedves de nem menő.

2013. máj. 15. 23:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
nem Petra vagyok.
2013. máj. 15. 23:33
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt senki nem kérdezi meg tőle,hogy melyiket kedveli jobban? Vagy szíve szerint kit választana?

Mert itt fel lettek sorolva a külsőségek,amiből lejön,hogy csak mutogatni akarod valamelyiket..

2013. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
szívem szerint a 19 éveset választanám de tudom hogy nem jó döntés....és mindenk iellenzi az ismerőseim közül
2013. máj. 15. 23:45
 14/23 anonim ***** válasza:

Miért kell választani mindenképp? Mi ez, társasjáték, hogy melyik bábuval lépj?

Hozzád agyilag a 14 éves illene. A 19 évesnek vannak olyan igényei, amelyeket vagy beteljesíted, vagy repülsz, remélem érted mire célzok.

Te még kicsi vagy és totál arra mész, hogy minél helyesebb pasi legyen a választottad, arra nem gondolva, hogy a külseje egy idő után megöregszik, de a belsője megmarad, szóval ha hosszú távra tervezel (már amennyire egy 14 éves kapcsolata lehet hosszú), akkor a veled egykorút választod, ha már választás kérdése.

Miért nem vársz inkább arra, akinek megfelelsz és ő is neked? Amikor nem kell 2 közül választani, hanem egyből érzed, hogy ő lesz az "igazi"?

Nem tudom felfogni, minek egy 14 évesnek feltétlenül választania. Az más kérdés, hogy pasiznia... Szerintem ha már idegenektől kérdezgeted, akkor egyiket sem. Ha a helyedben lennék, megvárnám, hogy találkozzak egy olyannal, akinek nem kell párharcot vívnia egy másik sráccal.

2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azt kell válaszd aki szeret. A kor különbség nem szokott baj lenni ebben az esetben azonban elég nagy :/ tartok tőle,hogy az idősebb csak kihasználna és nem a külső a lényeg.
2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18:04, milyen igényei lehetnek egy olyan 19 évesnek, aki 14 éveseket akar megrakni?
2013. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Felszínes p*csa vagy.

A 19 évest válaszd, egy numeránál úgy sem érsz többet.

2013. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10:49

Konkrétan a "megrakásra" értettem. A kiscsaj még 14 éves, közelebb van a barbiezáshoz mint a szexhez (bár a mostani fiatalokból kiindulva nem biztos sajnos). Ilyen korban még sokat számít z az 5 év.

2013. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja értem, igaz :)
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Egyiket se, mert éretlen vagy még egy kapcsolatra, a kiírásodból látszik.

De ha már mindenképp... Mégis mire számítasz egy 19 évestől?? Csak egy gyerek vagy hozzá képest. Max. hiteget majd, megdug, aztán jól otthagy.

24L

2013. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!