Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezért nincs kedvem hozzá? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nincs kedvem hozzá? Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve, hogy szakított velem a barátnőm. Jogosan, mert megcsaltam egy buliban, tudom, hogy h*lye voltam. Viszont azóta képtelen voltam együtt lenni nővel, mert csak rá gondolok. Még az utcán is, ha ránézek egy csajra, rögtön Ő jut róla eszembe, és nem kívánom velük a szexet. Mit tegyek? Azért már több, mint fél év telt el.

Szerintetek, ha megkeresem és beszélek vele, meg tudna bocsátani? Mondjam el Neki, hogy mi van most velem? Egyáltalán elhinné nekem? Tök kétségbe vagyok esve.

Segítsetek légyszíves!!!!

Köszi előre is mindenkitől a normális és rendes válaszokat!!

27F



2013. máj. 18. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
...hát esélyes hogy nem fog hinni neked, vagy újra bízni benned, de egy próbát mindenképp megér:)
2013. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megkeresheted és elmondhatod neki nem is merem a lányt ezt neked kéne tudni hogy hogyan reagálna. Talán meghallgatna de nem hiszem hogy nagy esélyed lenne hogy vissza kapd. Lehet hogy ő már tovább lépett rajtad és új életet kezdet. Megcsalásnál én sem hiszem hogy megbocsájtanék, de tegyél egy próbát veszíteni nem veszíthetsz semmit. Talán fél év után megenyhült és ha még érez irántad valamit akkor lehet egy kis esélyed, de ne fűzz hozzá nagy reményeket.

23/F

2013. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél a helyzetnél mint amiben vagy mit veszthetsz többet? semmit.
2013. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Meg fogom próbálni, remélem mégis meg tud bocsájtani.


Viszont akkor ugye most én nem vagyok impotens? Tehát attól még, amit fent leírtam, ez ugye nem impotencia?? Szerintetek?

2013. máj. 18. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, dehogy
2013. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Biztos? Mert azért félek. Akkor ez biztos, hogy lelkileg van, és nem egészségügyileg, ugye?


Bocsi, hogy itt fárasztalak titeket, de tényleg nem akarom, hogy valami komolyabb problémám legyen. Ráadásul azon is aggódom, hogy nem fog nekem hinni, vagy még csak meghallgatni se akar. Pedig nagyon megbántam tényleg.

2013. máj. 19. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!