Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú akit szerettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akit szerettem, és én őt nem érdekeltem ezért le mondtam róla. Egy osztályba járunk, de ha mellettem ül vagy a közelemben van akkor mindig el megy a kedvem, és nem adom önmagam, komor leszek és le hangolt. Mért van ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

mert bánt, hogy nem kellesz neki..:S

ugyan ez van velem csak én jártam 1,5 hetet a sráccal aztán még arra se volt pofája h annyit mondjon, hogy vége.. inkább elment mellettem a folyosón:| sokáig ki voltam bukva... sőt be kell vallanom még most se vagyok rajta igazán túl.. ma ballag.. kicsit jó lesz hogy végre már nem is látom meg semmih.. de amúgy meg legbelül azt szeretném, hoyg újra összejöjjünk..:(

A legjobb az ha túl teszed magad rajta..

Keress egy másik srácot olyat aki elérhető számodra;)

2009. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ lehet igazad van:(
2009. ápr. 30. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van valaki aki tetszik es nem merem elmondani neki,de az en esetembe jogos!o tudja azt hogy tetszik neked?ha tudna lehet maskepp allna a dolgokhoz:)es add onmagad,legy vidam,legalabbis tegy ugy!de a viszonzatlan szerelem hamar elmulik en csakis tudom...ne idegeskedj jo lesz majd minden meglatod!:)
2009. ápr. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de a kérdésemben már le írtam hogy nem érdeklem őt sajnos:(
2009. máj. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!