Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Honnan tudom, hogy tényleg szerelmes vagyok, nem pedig csak magába a szerelembe vagyok szerelmes? Az érzésbe, amire vágyom, a kötődés, a ragaszkodás, a másikhoz tartozás, az érzés, hogy hiányzik... Honnan lehet tudni, hogy az illető hiányzik, vagy pedig csak az az érzés, hogy van valaki, aki "van" nekem és akivel jó, és ennyi? Miből tudom meg, hogy szeretem/kedvelem vagy szerelmes vagyok belé?

2013. máj. 18. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem függő... F vagy L ?
2013. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben a szituációt, hogy ki/mi miatt érzed ezt, és hogy miért vagy bizonytalan? Mennyire ismered az illetőt stb.. ?
2013. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, priviben is leírhatod, ha itt nem szeretnéd.
2013. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem az, ha folyton rá gondolsz, mindenről ő jut az eszedbe, rajta kívül nem kell(ene) neked más, ha vele vagy boldog vagy... Ha meg csak szimplán magányos vagy, azaz hiányzik vki akkor nincs ilyen konkrét személy, vagy pedig több emberrel el tudnád ezt a boldogságot képzelni. De amúgy tényleg kifejthetnéd kicsit bővebben, hogy miért érzel így:)
2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Onnan tudod hogy pl. amikor átölel úgy érzed hogy ez nem elég öleljen szorosabban azt élvezed hogy Ő ölel át ,nem pedig azt hogy VALAKI ölel.:)
2013. máj. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!