Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok szerelmes lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két hete egy buliban összefutottunk barátnőmmel egy sráccal akit már korábbról én ismertem. Ez a srác úgymond rányomult a barátnőmre és utána rá is írt, de a barátnőmnek nem tetszett már akkor sem, ellenben nekem...Rám is rám írt, azóta mindennap beszélünk, és a suliban is ha találkozunk beszélünk pár szót, jól elvagyunk. Nem akarok szerelmes lenni, mert tudom, hogy nem én tetszem neki, de folyamatosan reménykedek, hogy mi van ha mégis bejövök neki...szinte mindig rá gondolok, de nem akarom vele felfüggeszteni a kapcsolatot, mert nagyon szeretek vele beszélgetni. Ti mit csinálnátok?
2013. márc. 24. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:
már késő, már az vagy:)
2013. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szerelem nem úgy működik,hogy akarsz vagy nem akarsz az lenni
2013. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!