Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van okom aggódni? Nem vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Nem vesz komolyan?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a barátom 25 éves. 3 éve vagyunk együtt. Az a helyzet, h nagyon jól elvagyunk a párommal, "ellógunk" együtt, de nem szoktunk komoly dolgokról beszélni. Tudom hogy nagyon nem akar még házasodni meg ilyesmi, hozzáteszem én sem, de egyáltalán nem szoktunk ilyesmiről beszélni. Én néha felhozom, vagy kérdezek valamit tőle, de vagy eltereli a szót vagy nem is válaszol. Ő elítéli ha valaki hamar házasodik, meg gyereket vállal stb, és valószínűleg úgy van vele h még fiatal vagyok és nem akar csalódni, de eléggé zavar a dolog. Mondtam már neki sokszor, de csak legyint rá. Alapvetően tényleg jól elvagyunk, de ez azért zavaró. Hagyjam annyiban a dolgot?

2013. máj. 19. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mintha kicsit más lenne az elképzelésetek az életről és a párkapcsolatokról. Te tudod,hogy neked jó-e ez így,de én nem töltenék olyan valakivel 3 évet,akivel nem beszélek komoly témákról
2013. máj. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dyro95 ***** válasza:
egyelőre halvány lila gőze sincs, hogy mit akar, és ez teljesen normális, ha tényleg szeret, akkor előbb-utóbb úgy is eljön az a pillanat, hogy kimondja, hogy veled akarja leélni az életét. 3 év ehhez ebben a korban még nem feltétlenül elég, még sok van hátra az életetekből :)
2013. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen, ez igaz, nagyon nem tudja még mit csináljon, nincs most munkája, úgy nem nagyon érdekli semmi. Eléggé magasra tette a lécet, nagyon azt szeretné csinálni amit most eltervezett, de már elég régóta nem kap melót ezen a téren. Viszont annyira mást nem keres. Szeret nagyon otthon lenni, a szülei nyaggatják h menjen dolgozni, de ő azt mondja h inkább elviseli ezt, csak nem akar elmenni otthonról. Fura az egész, mert egyáltalán nem szoktunk a jövőről nemhogy közös jövőről beszélni... első kapcsolatom, szóval nincs sok viszonyítási alapom, ezért kérdezősködök
2013. máj. 20. 00:07
 4/15 anonim ***** válasza:
Így a leírtak fényében azt tanácsolnám,hogy hagyj neki most időt,hadd alakuljanak maguktól a dolgok. Neki vannak az életében olyan dolgok,amit meg kell oldania,sok feladat vár rá,annyit tehetsz,hogy jó barátnő leszel,és minden téren maximálisan mellette állsz
2013. máj. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 pod válasza:
ha eleve elítéli a korai házasodást stb, én a helyedben csak akkor aggódnék, ha úgy 3 év múlva is legyintene a dologra, mert addigra te is lennél 25, és ő is közelebb lenne a 30hoz... addigra egy férfi már csak eldönti, h feleségül akarja-e venni a szeretett nőt, akar-e tőle gyereket/gyerekeket... persze ez attól is függ, mennyire zavar téged és miért? azért, mert esetleg úgy érzed, nem veled képzeli el a házas életet, v azért zavar, mert úgy érzed, h kibújik a beszélgetés komolyságának terhe alól?
2013. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem tényleg, csak van egyfajta hiányérzetem. Ezen már sokat rágtam magam. Csak sokszor mikor hallgatom a körülöttem lévő párokat, elszontyolodom
2013. máj. 20. 00:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha másra vágysz,akkor itt az ideje váltani. Ha azt választod,hogy a barátod mellett maradsz,akkor próbálj változtatni és ne elégedetlenkedj. Egy életünk van, te hogy szeretnéd tölteni?Ha boldogan,azért tenni kell
2013. máj. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem fontos már a házasságra gondolni rögtön. Pl mondta már sokszor, h nem nagyon lakna velem, kettesben, mert ő élvezi, h sok ember van körülötte, szeret egyedül aludni a nagy ágyában, viszont volt tervben h elmegy messzebbre dolgozni (belföldön) és mondta h majd én megyek vele, ő fizeti az albérletemet, csak legyek ott vele, mossak rá meg ilyesmi.
2013. máj. 20. 00:16
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok abba a hibába esni, h túl hamar túl sokat akarok, tényleg iszonyat jól el tudunk lenni, de na. Nem tudom. Azt viszont tényleg nem tudom, hogy miért nem dumálunk néha komolyan. Komolyan sokszor felhozom ezt neki, de csak legyint rá. Meg pl sokszor van h nekem lenne kedvem a szexhez, de ő mond rá valamit, viszont mikor ő akarja, akkor hiába mondom h most ne már, addig nyaggat, amíg bele nem megyek
2013. máj. 20. 00:19
 10/15 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, azt akarja velem éreztetni, hogy ne vegyem olyan komolyan a dolgokat. Aminek egyrészt örülök is. Csak az a baj, h úgy érzem ezáltal Őt sem tudom nagyon komolyan venni
2013. máj. 20. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!