Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetne magasabb barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne magasabb barátom? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy 172 cm magas, 65 kg-s kidolgozott testű srác vagyok, és mindig is a nálam valamivel magasabb (175-180 cm-es) fiúk tetszettek elsősorban. A hasonló a hasonlót vonz elvében hiszek (én is intenzíven sportolok, tegye ezt ő is, a környezetem nem látja rajtam, hogy meleg vagyok, rajta se lehessen észrevenni)és ennek kapcsán merül fel bennem mindig a kérdés, hogy mivel alacsony vagyok, ezért a magasabb srácoknál biztos nincs semmi esélyem. Mostanság a tanulásra és az edzésre fókuszálok, de ha elkezdenék ismerkedni, szerintetek merjek nyitni feléjük vagy hagyjam a fenébe, mert ez túl szokatlan volna?


21/F



2013. máj. 20. 10:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
én 187 vagyok :P
2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A válaszaitok megnyugtattak, kösz srácok. :)
2013. máj. 22. 20:02
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Olvastam és ledöbbentem.

Ide jutottunk? Tényleg ez a jövő?

-"képzeljétek, meleg vagyok"

-semmi gáz, keress magadnak egy pasit


Ez a faj jutott fel a Holdra? -_-


Ahelyett, hogy az illető elszégyellné magát, még azt is kijelenti, hogy hogy és mint szereti.


Inkább csak lúzerek vagytok, akiknek nem jutott nő. Éreztetek már valaha forró puncit a szátokban, miközben a lány kéjesen, nyögve vonaglik előttetek?

És képzeljétek, a puncitól gusztusos marad a lány számára a farkatok és nem lesz sz*rszagú, így le tud szopni titeket még egyszer, miközben hosszú haja, dús kebleit veri.


(kulturált voltam)

2013. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tiszteletben tartom a véleményedet, de a kérdésem nem arra irányult, hogy megbékéljek-e magammal vagy sem, szóval legközelebb legyél szíves a felvetett problémával kapcsolatos érdemi választ adni. Feltételezem, az értő olvasás nem esik nehezedre.


Én is kulturált voltam.

2013. máj. 24. 14:40
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Le is lettem pontozva.


Pedig utolsó szóig őszinte és igaz volt amit leírtam, és ez lenne a normális.


A lepontozás nem engem minősít.

2013. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Rohad a világ.
2013. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozás a homofób hozzállásodat minősíti, amin szerencsére (a szexuális orientációval szemben) lehet változtatni. Régen azt is gondolták az emberek, hogy a Holdra lehetetlen feljutni. A társadalmi fejlődés már csak ilyen, nem áll meg attól, hogy valakinek gondja van vele.
2013. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Társadalmi fejlődés az van, valóban, de nem mindegy, hogy a társadalom lefejlődik, vagy felfejlődik.

Az erkölcs egyre inkább háttérbe szorul és ez a szomorú. Nincs erkölcs már.

2013. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
érdekes,én 173 cm vagyok,és a bulikban rendre kb 190 cm magas fiúk akarnak felszedni amit nagyon idétlennek tartok.nem szoktam összejönni velük, mert hülyén érzem magam.
2015. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Inkább csak lúzerek vagytok, akiknek nem jutott nő. Éreztetek már valaha forró puncit a szátokban, miközben a lány kéjesen, nyögve vonaglik előttetek?

És képzeljétek, a puncitól gusztusos marad a lány számára a farkatok és nem lesz sz*rszagú, így le tud szopni titeket még egyszer, miközben hosszú haja, dús kebleit veri



Ritka nagy lúzer lehetsz,hogy egy meleg fórumba írsz a heteroszexuális fantáziádról.Egyébként már volt,igen.

2015. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!