Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztálybol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztálybol akibe szerelmes lettem de nem merem elmondani neki többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány az osztályba 8.-os 14 F vagyok már kiskorunk ota a legjobb barátok vagyunk de én kb 2 éve egyre jobban szeretem és szerelmes vok belé de neki van pasija engem ez nem zavar csak hogy mit csináljak elmondjam neki? Félek h reagálna rá vagy nem tudom annyira össze vok zavarodva ://// ti mit tennétek?

2013. máj. 20. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Hát én a helyedbe lassan elmennék aludni.
2013. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem zavar téged, de tartsd meg magadnak. Ha igazán szereted, akkor neked miért nem jó ha ő boldog?
2013. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
1 kussolj azt kérdeztem mit tennétek a helyemben nem azt h mennyek aludni... 2 én vissza tom tartani már 2 éve csak idén mek le sopronba tovább tanulni és a nagy távolság hogy mit fog tenni rohadtul sokat álmodok vele de nem merem neki elmondani félek h akkor vége lenne a barátságnak vagy hogy ki gunyólna nem tom de szerintem még nyári szünetbe lehet elmondom neki nem tudom hülye szerelem :sss és mostanába már tényleg alig birom vissza tartani
2013. máj. 20. 22:15
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ajánlom inkább:

[link]

2013. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki! Megkönnyebbülsz! Aztán ha elmész tovább tanulni, ha addig nem is, akkor újra lehettek barátok.
2013. máj. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
telorol vok boccs h nem irom ki rendesen a szavakat -.- és a másik meg ne a helyes irásomat nézd hanem válaszolj a kérdésre pls... Amugy meg nyelvtanbol 5-ös vok ugy h mind1...
2013. máj. 20. 22:23
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ötös? Nem versz ám át ezzel.
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd elmondhatod neki ,de nem vàltoztat nagyon semmin...ha akarod vele tartani a kapcsolatot ,akkor ne..ahogy gondolod:)
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
de hogy mondjam el neki? Simán áljak elé és közöljem vele hogy "figyu én szerelmes vok beléd és szeretnék veled járni" szerintem olyan pofont le baszna h le szakadna a fejem :dd
2013. máj. 20. 22:24
 10/29 A kérdező kommentje:
na holnap pirvátba küldök az ellenörzőmről jegyeket :D
2013. máj. 20. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!