Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztálybol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztálybol akibe szerelmes lettem de nem merem elmondani neki többi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy lány az osztályba 8.-os 14 F vagyok már kiskorunk ota a legjobb barátok vagyunk de én kb 2 éve egyre jobban szeretem és szerelmes vok belé de neki van pasija engem ez nem zavar csak hogy mit csináljak elmondjam neki? Félek h reagálna rá vagy nem tudom annyira össze vok zavarodva ://// ti mit tennétek?

2013. máj. 20. 22:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Tudod mi a különbség a "vok" és a vagyok között. Az "agy".
2013. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
szerintem csak a rövidítés amit egyszerűbb használni igy netes íráskor
2013. máj. 20. 22:42
 23/29 anonim ***** válasza:

Figyelj: hallgass rám: nem lepődsz meg, ha azt mondom te még kib*szottul fiatal vagy. Menj és próbálkozz más lányoknál. Jobb ha előbb elkezdesz más lányoknak is udvarolni, minthogy egyetlenegy csaj kössön le.


Nézd, én tavaly lettem 23 és még 1 éve sincs hogy először elkezdtem randizgatni, azóta 6 csajjal randiztam, közülük 1-el lett egy kéthetes kapcsolatom is. Eddig egyik csaj se volt odáig értem, tehát az összes csalódás lett a vége, van amelyik jobban fájt, de ezek kellettek is, hogy érettebb legyek. Vannak nálam tehát jóval tapasztaltabban, de én se vagyok hülye, jobban megismertem a nőket.


Az élet nem tündérmese, nincs az hogy gyerekkorotok óta ismeritek egymást, a csajnak volt már csomó pasija de hirtelen rájön hogy te vagy neki az egyetlen, meg ilyenek... Ha azt látod, hogy boldog a pasijával akkor elmondanod sem érdemes, hogy beleestél, hanem lépj tovább. Szerintem ezer más csaj van, aki odalenne érted... Ennyi. 23/F

2013. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Amúgy meg az se rossz, ha egyszerűen elmondod neki, egyből látni fogja, hogy mennyire bátor vagy... De (és ez fontos) ne éld bele magad semmibe, sőt hidd azt, hogy úgyis elküld a pi*ába...
2013. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
eddig 43 csajom volt 1 év alatt :D és abbol mind 15-17 évesek voltak a másik meg tudom h elküldene ezért próbálkoznék nyáriszünetbe
2013. máj. 21. 18:46
 26/29 anonim ***** válasza:
Hááát... Az a te dolgod, hogy elmondod-e neki, vagy sem. Nem vagyok fiú, így nem tudok fiúaggyal gondolkozni. Ha úgy döntesz, igen, akkor mondd ezt: "Nézd XY (nem tudom a nevét) el kell mondanom, hogy már régóta nagyon szeretlek, de nem barátként, hanem férfiként. Tudom, hogy van barátod, de kérlek, adj egy esélyt, ígérem, mindent megadok neked, és hű leszek hozzád. Ha mégsem, elfogadom, de nem szeretnélek elveszíteni, akkor maradjunk barátok" Én egyidős vagyok veled, szóval tudom, mire vágyik egy ennyi idős csaj! ;) Sok sikert! ;)
2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Hanariko ***** válasza:

és én ott "akadtam ki" hogy neki eddig 5 pasija volt... neked meg 43? gondolom azt is beleszámoltad, akire csak ránéztél xDD

a kérdésre válaszolva: hanyagold, ha van barátja.

2013. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszi amugy ginának hivják :) 1 évvel idősebb tőlem és pont a női agy kell ide hogy ti hogy fognátok ezt fel köszönöm a válaszod majd év végén próbálkozok nála
2013. máj. 25. 16:46
 29/29 A kérdező kommentje:
csak azokat számoltam bele akiket meg csokoltam és több mint 1 hetet jártam velük xpppp
2013. máj. 25. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!