Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ezt eltűrnétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt eltűrnétek a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

A barátnőmre mindig ráír az ex-e facebookon..már nagyon sokszor szóltam érte és veszekedtünk is miatta, mostanába nem nagyon irkál neki mert megmondtam neki h bajba lesz... de engem nagyon nagyon zavar..nem féltékeny vagyok de irritál csak 2hétig jártak de akkor is...

Ő azt mondja h a barátja...megbízok benne,mert pl ha más fiú ír neki vagy beszél vele az egyáltalán nem idegesít..

8 hónapja vagyunk együtt

15/L

16/F

Mi a véleményetek erről? Normális válaszokat szeretnék, nem olyat hogy "Te beteg vagy" még ha az is vagyok xddd



2013. máj. 21. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Édes problémák! :D
2013. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

a pimasz nőcskéje!!:O


és te ott állsz a háta mögött miközben chatel, vagy honnan tudod?


bajba lesz... most van bajban, hogy egy ilyen idióta pasija van..

2013. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a kérdés hogy az EX irkál a barátnődnek, és ezt a BARÁTNŐDNEK tűröd-e el, avagy sem? Hol itt a logika? Amúgy meg azzal beszél, akivel akar. Talán a tulajdonod? Nem. Na akkor?
2013. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Írjál a fiúcskának és kérdezd meg,hogy mit akar a csajodtól.

Az én barátomnak is irkált egy szuka, akihez soha semmi köze nem volt. De azért ilyeneket írt,hogy Hiányzol! Hát,mondom anyád! Megírtam neki,hogy süllyedjen el. Hülye bányarém. Kinyomom a szemét,ha nem kopik le. :D Végül letiltottam.

2013. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bírod akkor szakíts vele. Ha meg nem akarsz szakítani akkor meg ne sírj és ne rinyálj. Ez a véleményem.
2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én 2évig jártam egy gyermek kori ismerősömmel(már vége lett). Egy srác nagyon csapta a szelet anno az exemnek majd vége lett többek között ezért is a kapcsolatunknak. Most én csapom a szelet a volt bnőmnek:D kapom sorra a fenyegető üzeneteket, de akkor is visszakapja azt a fájdalmat amit okozott az a kis görcs!

Ha olyan jó kapcsolatban vannak mint én és a volt b.nőm akkor érthető ha beszélnek. megszakítani nem fogja vele a kapcsolatot (saját tapasztalatból kiindulva) bízz benne mást nem tudsz csinálni:l megtiltani úgy sem lehet

2013. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nekem az írta a az ex-e hogy esküszik rá h semmit nem akar tőle..és persze az ex-e lesz bajba..
2013. máj. 21. 19:45
 8/25 anonim ***** válasza:
Hazudik. Az ex újra össze akar jönni vele a lány meg vagy naív, vagy ő is benne van. Ez nem féltékenység hanem jogos elvárás, hogy ne jópofizzon a volt partnerével. Vagy zárja le azt a fejezetet az életében, vagy folytassa tovább de akkor ne hülyítsen téged.
2013. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
én nem vagyok beképzelt..de a lány semmibe nincs benne szó szerintem meg van őrülve értem csak szerintem az is a baj hogy a szülei mindent megszabnak neki (túlságosan is) és azt hogy én is megmondjam neki hogy mi legyen azt már nem bírja..
2013. máj. 21. 19:58
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg naív szegény. Meg kell vele értetni, hogy a férfiak nem olyan lelkizősek, és ha már valóban nem akarnak semmit, akkor nem jópofiznak, nem írogatnak az ex nőjüknek.
2013. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!