Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha van ebédidőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van ebédidőtök, nektek fontosabb posztolgatni az fb-n, mint a barátnőtöknek egy sms-re válaszolni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nos aki már a hülye fészbuk világban él annak igen.Normális embernek nem
2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
drága az SMS, a fb meg ingyé' van :)
2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
fb-n sem ír...
2013. máj. 17. 12:46
 4/16 anonim ***** válasza:
szakíts vele
2013. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ez nőkre is igaz. Biztos uncsi válaszolni.
2013. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ugyanez vagy, ugye?


Szerintem már elegen elmondták, hogy nincs jövője ennek a kapcsolatnak.


29/n

2013. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Buborék Fejü ***** válasza:
Én pl fent sem vagyok FB-on :))), de nyilván inkább a barátnömmel törödnék. Lehet, hogy drága az sms, de van Viber is már ;))
2013. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, hogy akkor most fontos vagyok-e, írta, persze, ezért is szeretett volna találkozni este legalább fél órára, hogy lásson, de akkor ezt miért nem képes mondani????????? ennyire nehéz kimondani???
2013. máj. 17. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Vannak netfüggők és vannak normálisak is. Ha normális akkor a barátnő jóval megelőzi a netet!
2013. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én előfizetéses vagyok. Munkám miatt rengeteget kell telefonálnom, és e-mail-ek re válaszolnom. Közel 100ezer forintos havi telefonszámlámnak mégis közel a felét, az teszi ki, amikor a feleségemmel beszélek, pedig rengeteget vagyunk együtt. Épp terhes és ezért sem hanyagolható 1percre sem, de amikor ez még nem így volt, akkorsem mondtam soha sem azt hogy "jólvan ő még ráér.." ha már egyszer valaki hozzánk tartozik, és vissza, akkor ne sajnáljunk kb30 forintot 1perc hívásért, vagy egy sms-ért.

Szerintem ti még nagyon gyerekek vagytok egy párkapcsolathoz. Ezzel nem arra akarok utalni hogy éjjel-nappal a telefonon kell lógnotok, de amikor a másik fél jelez, nos akkor ne az a fiatalságot megrontó facebook legyen az első.

Gondolom ha tud posztolni, akkor van internet előfizetése. Amiből azthiszem a legolcsóbb is talán ezer forint körül mozoghat. Ennyiből minden nap akár megtudná kérdezni, hogy milyen volt a napod, hogy érzed magad, és akár 1percre fel is hívhatna.

Sosem értettem ezt hogy fiatalok (gondolom azok lehettek így a facebook-ból kiindulva) hogyan érhetik el rövid idő alatt azt hogy ellaposodik a kapcsolatuk még az elején.

Lassan viszont kezdek rájönni, hogy ez mind az internet "rabságának" valamint az egymás elhanyagolásának köszönhető. Minap utaztam egy távolsági járaton, és a leghátsó sorban pár fiatal srác hangosan beszélgetett, hogy ki hányszor csalta már meg a barátnőjét. Hallottam azt is hogy az egyiknek csörgött a telefonja, és hangosan mondja hogy "leszarom mit akar, ugysem szeretem". miután leszáltak a barátai, felhívta, és bocsánatot kért. idézem: -Neharagudj, nem vettem észre hogy hívtál, nagyon szeretlek.

Nos azthiszem hogy itt kezdődnek a gondok. Nemtudom pontosan mennyi idős lehetett a fiatal ember, de ránézésre érett kinézetű volt. Ahogy elnézem sajnos ma már nem lehet meg állapítani hogy milyen külső milyen személyiséget takar. Talán ezért is nehezebb ma már a pár választás. Sosem, vagy inkább csak nagyon ritkán találnak az emberek olyan társat, aki az első benyomásra is, és az utánna következő összes beszélgetésre ugyan azt a személyiségét mutatja.

Remélem kigyógyulnak egyszer az emberek ebből az egészből.

2013. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!