Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti is minden barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is minden barátnőtöknek azt mondjátok hogy "ennyire még nem szerettem senkit mint téged"?

Figyelt kérdés
most nem azért, de sok sráccal jártam már és kb fele ezt mondta mindig hogy 'ennyire még nem szerettem senkit mint téged' és így már kicsit fura hogy télleg sokan mondták.. most ŐSZINTÉN lécci.. télleg elmondjátok ezt minden csajnak hogy be etessétek? csak érdekelne..
2013. máj. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én tényleg így érzek, de nem mondtam neki
2013. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha tényleg így érzem.Ha már etetek valakit akkor sem ilyen nagymértékű hazugsággal.Az is bűn de ez egyszerűen már erkölcstelen ...
2013. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szokásom ezt mondani. A mostani barátnőm is úgy szeretem mint régen az előzőt, csak vele működik is, az előzővel meg nem.
2013. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy lánynak mondtam csak ilyet.De nem volt a barátnőm.
2013. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!