Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Váltani szeretnék! Hogyan tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltani szeretnék! Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal már majd egy éve.

Megismerkedtem a barátjával, és nagyon egymásba gabajodtunk. Semmi sem történt köztünk, nem csaltam meg a fiúmat. de ahogy nézünk egymásra, meg ahogy epekedünk egymásért, az már fáj. Nem csalom meg a fiúmat, de tisztességtelennek tarom, hogy vele járjak, amikor fülig szerelmes vagyok a barátjába.

Hogy ő mit mondana, ha elmondanám neki, hogy miatta szakítani szeretnék, hát nem tudom. De mindenféleképpen szakítok, ezt már eldöntöttem.

Csak azt nem tudom, hogy ha a barátjának bejövök, összejön e velem, vagy azt mondja, hogy a barátja miatt nem teszi meg. Mindenféleképpen nagy bajban vagyok. hogyan mondjam meg a fiúmnak, hogy nem legyen aztán probléma a barátjával összejövő kapcsolat. Már ha össze jön.



2013. máj. 21. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Számító r.banc!:)


Remélem elszámolod magad és két szék közé esel.:))

2013. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha automata-váltós akkor elég könnyen akkor nem kell a kuplungot használnod, ha manuális akkor be kell nyomnod a kuplungot mielőtt váltasz-
2013. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De miért teszed ezt? Gondolom már nem vagy szerelmes a barátodba, ha képes vagy csak úgy eldobni. Az meg hogy pont a barátjával akarsz kikezdeni.. Nem fogja értékelni a barátod, lehet, hogy az ő barátságuk is rámegy majd..
2013. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hol marad, hogy - a szívnek nem lehet parancsolni!!??
2013. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szakíts a barátoddal, ha nem szereted. Ha ezek után a barátja maár nem akar majd veled jaárni, azt értehtő ez esetben lépj tovább.

Ha dobod a mostani barátod és nem jön össze a haverjával a dolog, akkor is jobb, hogy nem maradtál vele, hiszen már nem szereted. Ne azért legyél vele mert biztonságban érzed magad vagy mert a haverjának ne kellesz.

2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A számító ribanchoz csak annyit, hogy nem léptem semmit a fiúm barátja felé, ő nem is tud a szerelmemről. Én előbb szakítok a fiúmmal. Szakítok, mert érzem, hogy már nem belé vagyok szerelmes. Az lehet, hogy nem jön össze, de a mostani fiúmmal akkor sem szeretnék tovább lenni, mert tudom, hogy belé már nem vagyok szerelmes.

És akkor nem lennék ribanc, ha nem szakítok a mostani fiúmmal még akkor sem ha nem vagyok már belé szerelmes?

Miért vagyok ribanc? Megcsaltam valakit? Egy embernek örökké szerelmesnek kell maradnia valakihez?

Én vállalom, hogy esetleg nem jön össze az új kapcsolat. csak arra kértem segítséget, hogy miként kellene megmondani a fiúmnak. Az jobb, ha csak faképnél hagyom?

A kapcsolatunknak mindenféleképpen vége.

2013. máj. 21. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Kuplunggal.
2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:

Én már voltam ilyen helyzetben egy jó haverom barátnőjével és nem lett jó vége. A barátságuknak annyi lesz, ha összejössz vele az fix!

26F

2013. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Előző vagyok, én a helyedben tisztességesen szakítanék. Mondd meg a barátodnak, hogy nem vagy szerelmes és így nem szeretnéd folytatni, de egyelőre nem mondj semmit, hogy odavagy a haverjáért, mert 2X sem biztos, hogy majd vele összejön a dolog és akkor feleslegesen vertél éket a barátságuk közé. Miután szakítottál a barátoddal találkozz négyszemközt a haverral és valld be neki hogyan érzel, majd ő eldönti kockára teszi-e ezt a barátságot vagy egyáltalán ő is úgy érez-e irányodba mint te felé.
2013. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Linda30 ***** válasza:
a mostani pasiddal minel elobb szakits,ne mond el neki ezt a masik pasiban vagyok szerelmes reszet,foleg mert a baratja,es utanna maradj kicsit magadban es merd fel a terepet,lehet hogy nem lesz belolle semmi,de mindenfelekeppen varj ki azert.
2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!