Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha másképp néz rám mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másképp néz rám mint a többi lányra akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja máshogy néz rám, mint azelőtt. Olyan szeretetteljes, nevető szemekkel. Régebben is előfordult, hogy így nézett, de aztán idővel elmúlt, most viszont már jó ideje néz rám így. Van egy videó is rólunk, ahol éppen hülyéskedtünk, és ilyen félig meddig ölelőhelyzetben álltunk, ő pedig lefogta a kezemet, amivel csikizni akartam. Látszik, hogy amikor beszél valakihez, akkor teljesen átlagosan néz, aztán amikor megint rám figyel egyből megváltozik az arca. Végig mosolyog, és teljesen úgy néz, mintha szerelmes lenne belém. Nem csak szerintem. Többet érez irántam? Ha tényleg csak legjobb barátként szeretne akkor nem nézne úgy rám úgy, mint aki szerelmes, ugye? Barátnőmre, aki neki is a barátja nem így néz, pedig vele is elég jóban van.

2013. máj. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak tikkel
2013. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ó persze azonnal, sőt másnap el is vesz feleségül.

Az is lehet h csak te hiszed ezt mert ezt akarod hinni.

2013. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én pont hogy nem tudom elhinni teljes mértékben. Mások mondják mindig nekem, és azóta kezdtem el én is figyelgetni.
2013. máj. 22. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Simán lehetséges hogy ő sem tudja igazából hogy most Te mit is jelentesz neki, ilyenkor ha kicsit kezdeményezel az mindig segít. :)
2013. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azt látni szerintem is. Korábban nem tudtam felfedezni az ilyen dolgokat, de igy 30 évesen már könnyen levágom, ha tetszek valakinek.


Nekem az volt a fura amikor rólam is levágták, hogy mi van. De hogy szembesített is vele... Akkor meglepődtem. Meg hogy kölcsönös volt, mert velem olyan nem nagyon volt soha hogy aki tetszik annak én is.

2021. szept. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!