Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki szerelmes ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki szerelmes ezek után? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 év után dobott a barátnőm nagy részben én voltam a hibás.(1 beszólás miatt) Kiderült, hogy van egy harmadik a képben. Próbáltam vele kibékülni vettem virágot, szerelmes levelet írtam neki csináltam egy privát videót, amit elküldtem neki youtubon és semmi nem érdekli. Ezektől régen oda meg vissza volt. Úgy érzi szerelmes a másik srácba, de eddig csak 2szer találkoztak és facen beszéltek. Teljesen magamba zuhantam nem tudok mit csinálni és nagyon szeretem! Lehet még esélye annak, hogy összejövünk? A másik srác csak alibinek kell, hogy elfelejtsen, vagy tényleg érezhet szerelmet?


19/f 18/n


2013. máj. 20. 19:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne túllépned rajta... Tudom, hogy milyen nehéz, de nem hinném, hogy bármi jó kisülhet még ebből. Sajnálom. :S
2013. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!