Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki interneten ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki interneten ismerkednek azok találkoztak már az illetővel, esetleg kialakult komolyabb párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Esetleg házasság? Vagy álltalában ezek kamusok és nagy mázlijuk van ha sikerül találkozni?

2013. máj. 22. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eddig mindenki távol volt akivel ismerkedtem.sajna
2013. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem igen,nekem nem mázli,a sors is így akarta :D
2013. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én a feleségemmel ott "találkoztam" össze.

Három éve vagyunk házasok.

2013. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Akadt már, bár ritka az hogy valaki komolyan gondolja a dolgokat. Általában ha valakit érdekelsz akkor hamar belemegy a taliba. Amúgy volt 1-2 komolyabb kapcsolatom is ilyenből.
2013. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a bátyám a neten ismerte meg a feleségét, és én is ott ismertem meg a barátomat :)
2013. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát olyan ismerkedés mint itt(vagy forumok) nem hozott igazi eredményt, beszélgetőpartnereket találtam cska szép számmal. Ami persze nagyon jó és becsülendő. Kapcsolat egy lett netes ismerkedésből. Hosszabb távú volt.
2013. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy emberrel találkoztam, ő a barátom lett, és egy nő már mesélte nekem, hogy társkeresőn ismerte meg a férjét és épp terhes volt.
2013. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én mindig találkozom, meg van annyi eszem, hogy olyanokkal ismerkedek, akik közel vannak, plusz igyekszem kiszűrni az értelmesebbeket, a mostani pasim is neten ismertem meg, bár nem egy városban lakunk, van alkalmunk találkozni és tök jó így.
2013. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8as vagyok, azt hozzáteszem, hogy soha nem társkeresőn ismerkedtem, mert azokban nem hiszek.
2013. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ManderleyRe ***** válasza:
Komolyabb kapcsolat kialakult. Nem kamu dolgok, összejöhet:)
2013. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!