Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a nővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a nővel? Mi lenne a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés

már elég régóta ismerem neten keresztül... annyit a csajról h az előző barátja megölte magát és ő talált rá utána próbáltam elhívni h talizzunk de nem jött ezután nem is beszéltünk vagy kb 5 évig aztán összejött egy szkinheddel aki állandóan verte 3 évig kb... ezután jöttünk össze és hát eléggé rossz állapotban van az anyjáékkal él a konyhában lakik ha találkozunk órákat késik és állandóan beakar rúgni és ha megteszi akkor elviselhetetlen aztán mindenféle baja van mostanság azzal jön h egy világ választ el minket mivel én jobb sorból való vagyok kicsit meg h nem értem meg a bajait de akármit is mondok neki mindig mindenért leb@sz van egy háza amiben a volt párja lakik mint haszonélvező és most kijött neki egy szép kis összeg az apehtől amit ki kellene h fizessen jelenleg ezért van kiakadva... ja meg az állandó probléma h felhívom h mi van vele most éjszakás volt és felébresztettem és lehordott mindennek h én nem nézem semmibe meg azt hiszem h egy állat h állandóan hívogatom meg nem hagyom békén gondolom ezt az előző barátja miatt hiszi aki ellenőrzése alatt tartotta és állandón verte meg minden szava parancs volt de én csak azért hívom h tudjam mivan vele mert szeretem...


mégis mit csináljak? mi lenne a legjobb? hogyan viszonyuljak hozzá?



2013. máj. 22. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És ez neked miért jó? Számomra nem lenne kérdés, hogy mit csináljak, nincs az az ember, akinek megengedném, hogy kénye-kedve szerint, folyamatosan a lelkembe taposson... Amúgy hány éves a csajszi?
2013. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el szépen!

Azt is, hogy létezik.


Kell ez neked??? Ahogy leírod, ez egy hárpia, ráadásul egy lepukkant alkoholista, aki lassan hajléktalan is lesz, és még mindig kötődik ezer szállal a volt pasijához.

Neki olyan kell, akivel lehet ordítozni, aki időnként eltángálja, aki mellett lehet inni és verekedni, stb...


Ha neked ilyen luvnya kell, rólad is megvan a véleményem. El tudod képzelni, gondolom...

2013. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
most lesz 30 én két évvel fiatalabb vagyok
2013. máj. 22. 15:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Első... szereti! Érted? Ennyire egyszerű.


Figyelj én azt javaslom, hogyha tényleg "jobb" sorból való vagy. Menekítsd ki ebből az életből. Mondd neki hogy utazzatok el valahova, rendezz romantikus programokat stb. Esetleg ha úgy adódik, költözzetek össze egy teljesen más helyen.

Találj valamit ami kikapcsolja, ami segít neki. Ha már egészen jól alakul akkor nagyon hátulról hozz föl egy orvos segítségét. Lehet egy pszichológus tudna neki segíteni.


Valahogy old meg hogy mindig bízzon benned, tudjon rád támaszkodni.


Nehéz lesz, hisz lelkileg teljesen kampó a lány. De ha kitartó vagy sikerülhet.

2013. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Te amúgy az elmúlt 5 évben tartottad vele a kapcsolatot? Vagy csak most vettétek fel újra, hogy szétment a pasijával? És most találkozni is szoktatok már, vagy mindezeket a szitkokat telefonban, neten keresztül?
2013. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de én úgy gondolom h ez csak egy átmeneti állapot lehet nála már a traumák miatt és hát csak begyógyulnak egyszer a sebei amikor nem részeg és velem van hosszabb ideig akkor normális akkor nincs vele baj csak ha hazamegy akkor utána hülyül meg
2013. máj. 22. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem A betűvel kezdődik véletlenül a leányzó keresztneve?
2013. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tartottam vele a kapcsolatot még nevét is elfelejtettem 5 év alatt de komolyan egészen véletlenül akadtunk egymásra de még ha akartam volna vele a kapcsolatot tartani akkor se tudtam volna mivel a barátja mindenféle kapcsolatot elvágott tőle a külvilágtól még fészbuka sem lehetett
2013. máj. 22. 15:26
 9/14 A kérdező kommentje:
nem A betűvel kezdődik se a vezeték se a keresztneve
2013. máj. 22. 15:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele megbeszélni,hogy jobb ha változik,mert ezt te sem bírod örökké.
2013. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!