Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki interneten ismerkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki interneten ismerkednek azok találkoztak már az illetővel, esetleg kialakult komolyabb párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Esetleg házasság? Vagy álltalában ezek kamusok és nagy mázlijuk van ha sikerül találkozni?

2013. máj. 22. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én internetről (társkeresőről) két sráccal találkoztam.. velük nem volt meg az összhang.. viszont a mostani barátommal is társkeresőztünk, és immár (pont ma) vagyunk 8 hónaposak.

Összejöhet komoly kapcsolat, de sajna gyakori a sok kamu felhasználó, őket a legelején ki kell szűrni.

2013. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Komolyabb kapcsolat is kialakult már netes ismeretségből.
2013. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
bátyám neten ismerte meg a barátnőjét, akivel már 1 éve együtt is élnek. van ilyen.
2013. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én társkeresőn ismertem meg a férjemet 3 évvel ezelőtt. Már másfél éve vagyunk házasok.


Összejöhet:)


27/N

2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után találkoztatok legelőszőr? És milyen távolságra volt tőletek a másik fél?
2013. máj. 23. 07:30
 16/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. köztünk 30 km volt Budapestig, és onnan ugye a férjem akkor még az anyukájával és a testvérével élt Zuglóban. Viszont jártam Budapestre suliba, és volt lehetőségünk együtt lenni abban a lakásban ahol a nagyszüleim laktak. Mivel már nem éltek akkor sem, és még nem volt kiadva a lakás, így ott voltunk heti 4-5 napot együtt:)

ez 1 évig volt így, amíg be nem fejeztük a sulit. A férjem is levizsgázott, én szakvizsgáztam , és utána kezdte lehordani a cuccait. Ideköltözött hozzám. Csak fél óra a vonatút. Innen közelebb van a munkahelye mint abból a lakásból ahol voltunk:)


május 18.-án ismerkedtünk össze és június 5.-én volt az első randink. Tehát nem húztuk túl sokáig, de nem is ismeretlenül találkoztunk.


27/N

2013. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!