Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit úgy érzem, hogy "kiszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit úgy érzem, hogy "kiszerettem" a pasimból. Még mindig kedvelem, de már nem úgy mint régen. Ilyenkor már teljesen halálra van ítélve a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy most sokan le fogtok szólni, de légyszi kulturáltan...én tényleg nagyon nagyon szerettem őt régen...de most valami úgy érzem megváltozott, nem érzem ugyanazt a "tüzet" és ez megrémít...
2011. ápr. 5. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?
2011. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pár hónapja...
2011. ápr. 5. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy baj. Bár lehet, hogy tényleg gond van, de ez így átlagos dolog. Ha később is fen áll ez a helyzet akkor majd gondolkodj el ezen. Adj időt magatoknak.
2011. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha még 1-2 hét múlva is így gondolod, szakítsatok, kár erőltetni az egészet :\ ugyanez volt a szitu haverommal, aki szinte már kényszerből volt a csaja mellett, mert nem akarta megbántani. annak viszont semmi értelme...
2011. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi:/

várom a további véleményeket is.. :)

2011. ápr. 5. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dettó ugyan ez van velem. Mi 3.5 éve vagyunk együtt. Tulajdonképpen ő maga a megtestesült tökéletesség. De komolyan. Minden lánynak ilyen srácot kívánok. Ha tudná a csillagokat is lehozná értem. Emiatt én tisztelem és szeretem és megbecsülöm, de szerelmes nem vagyok:S Nincs az a bizsergés...a zsongás, biztos tudjátok mire gondolok. Nem érzek semmit mikor meglátom, nem akarok hozzáérni, megfogni a kezét, átölelni, megcsókolni, nem érzek ilyenkor semmit. A szexről ne is beszéljünk... Lehet önzőnek tűnök, vagy nem tudom, de szerintem még fiatal vagyok ahhoz, hogy ezek nélkül éljek meg egy párkapcsolatot. Nem szeretnék "csak" azért vele maradni, mert kedves aranyos udvarias stb. Ez nekem kevés. Nekem az kell, hogy a torkomban dobogjon a szívem mikor meglátom, órákig készülődjek, hogy biztosan tetszek neki, hozzábújni elájulni az illatától, a finom bőrétől, azt érezni, hogy soha nem akarom elengedni, ilyesmik. Mondjuk nálam lehet az is szerepet játszik, hogy ő az első barátom, vele éltem át mindent, és egyre többet gondolkodom azon, hogy milyen lehet mással, milyen lehet mikor szabad vagyok :$

20/L

2011. ápr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ugye...?:S Én is így vagyok vele, egyre többet jár a fejem hogy valaki mással, akinek kicsit más a felfogása bizonyos dolgokról, vajon azzal milyen lehet, stb stb....a kíváncsiság miatt, ugyanis nekem is ő az első barátom...
2011. ápr. 7. 11:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, hogy neked ilyen korán jött el ez a pillanat, nekem már nehezebb úgy érzem ennyi idő után... :(

Én támogatlak, szerintem cselekedj a szíved szerint. Lehet ez kicsit nyálas, de tényleg... Hidd el én is minél tovább húzom annál többet gondolok másokra, nem konkrét fiúkra, csak úgy általában. És megmérgezi az egészet:S

2011. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én is félek nagyon, nem akarok neki fájdalmat okozni...mi lesz ha magányos lesz azután, hogy szakítunk...meg ilyen dolgok járnak az eszemben...szóval sajnálom nagyon:S
2011. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnálom...meg persze annyi minden köt hozzá(gondolom téged is a te barátodhoz...) Ezért érdemes mérlegelni, hogy érdemes-e még így folytatni a dolgokat...
2011. ápr. 7. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!