Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit adjak a barátnőmnek a 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátnőmnek a 18. szülinapjára? Nehéz tökéleteset kitalálni a legfontosabb szülinapjára annak, aki neked a legfontosabb:/

Figyelt kérdés

nyilván aki szereti a másikat bárminek örül ami figyelmességre utal.. de szeretném olyannal meglepni aminek nagyon örül. 17 vagyok én is, most vagyunk másfél éve együtt a barátnőmmel. 2 hét múlva lesz 18 és szeretnék valami emlékezeteset adni neki. előző szülinapjára egy nyakláncot adtam, de valahogy ez nem túl személyes dolog, egy boltba vett ékszer. ettől függetlenül lehet azzá tenni ha pl beleír valamit az ember. de lehetne más is, nem feltétlenül egy tárgy. fogalmam sincs.. nem akarok túl drágát ( max 15-20 ezer forint ( ha valami tuti ötlete van valakinek, de drágább, az is jöhet, ha megéri a pénzt)) de valami olyat ami személyes, emlékezetes és kedves. elég divatos, "menő" csaj,de érzelmes is.

segítsetek csajok:/ minek örülnétek a pasitoktól ilyen hosszú idő után? vagy srácok, mit adnátok a csajotoknak?



2013. máj. 27. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Kuksódra köss masnit :)
2013. máj. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1- az meglesz és belerakom majd a tortába is, de nem ez volt a kérdésem:/
2013. máj. 27. 01:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem jó éles késsel vágja fel a tortát :)
2013. máj. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kirándulás egy szép helyre, ha sok fotót csináltatok, akkor egy fotó album vagy egy vacsi utána vagy előtte egy kis eper+pezsi.

Ezek csak ilyen kis ötletek, nem ismerem a barátnődet, szóval nem tudom..., az a pár dolog, amit meg leírtál róla..., nem túl részletes. A csajok 80-90%-ára rá lehet ezeket húzni!

2013. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igen,az utazás klassz ötlet.Nem kell a világ végére utazni.Könnyen és olcsón is lehet jegyeket szerezni,ha pl ismersz francia országban valakit aki tud szereezni neketek 2 hétre jó lakást,már sínen vagy
2013. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a franciaországi utazáson sokat gondolkodtam, az lenne amit legszívesebben csinálnék, és aminek a legjobban is örülne valószínüleg, de kétlem, hogy ezt kitudnam fizetni:/ párizsba repulni akar csak egy teljes napra vagy max 1ejszakara is nagyon draga.. Vagyis ahogy én láttam.
2013. máj. 28. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!