Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Néha úgy érzem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Néha úgy érzem szerelmes vagyok a páromba, néha nem (3 év után ) De nem tudom elképzelni nélküle az életem, olyan mintha a másik felem lenne. Ő az akinek a legjobbat akarom, aki a legfontosabb. Mit tegyek? 17 vagyok!

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány.
2013. máj. 8. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
3 év után ez normális. Ezen ne aggódj, nekem is vannak ilyenek mi 3 és fél éve vagyunk együtt. Vannak nekünk is hullám völgyek de én sem tudom elképzelni nélküle az életem:)
2013. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szerelem mindig át fog alakulni. Ha vele, ha mással leszel sok évig.... Miért ne maradnál vele?
2013. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagy szerencse, hogy 3 év után is úgy érzed, szerelmes vagy. Ez kutatások szerint inkább már csak ragaszkodás ennyi idő után, bár van kivétel. De nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi idősen Ő lenne életed párja. Túl fiatal vagy még, túl tapasztalatlan, és ha felmerült Benned, hogy nem vagy szerelmes, akkor a kutatás látszik beigazolódni. Szeresd, de járj nyitott szemmel.
2013. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez alapján azt mondanám, hogy minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Az ember elveszíti az érdeklődését, mert megismeri a másikat, már nem olyan izgalmas, eltűnik a rózsaszín felhő, észrevesszük a hibákat is stb. Ez az a pont, ahol az emberek egy része lelép és keres új izgalmakat, amik szintén egy idő után ebbe az állapotba fordulnak. A másik csoport viszont próbál új színt vinni a kapcsolatba mikor ellaposodik, ez nem mindig sikerül. Te döntesz melyiket választod. Viszont még nagyon fiatalok vagytok, szóval sanszos, hogy nem életre szól. Amúgy mitől/mikor érzed, hogy már nem szereted?
2013. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem is azt érzem, hanem furcsa nekem h már nem olyan mint rég ( rózsaszin köd, stb. )és ezért elbizonytalanodok. Meg mintha úgy érezném hogy nem szerelemmel, hanem szeretettel szeretem őt.
2013. máj. 8. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Tök mind1 am. Előbb utóbb szakítani fogtok, mert kíváncsi leszel még egy vagy több szerelemre. Ha így érzel, akkor valld be őszintén, addig meg legyetek boldogok.
2013. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez egy amolyan se veled se nélküled kapcsolat.Pezsdítsd fel a kapcsolatodat
2013. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!