Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szüleim nem akarnak engedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenyeres Bálint kérdése:

A szüleim nem akarnak engedélyezni egy kapcsolatomat pedig nagyon szeretem a barátnőm mit csináljak?

Figyelt kérdés
azt mondták hogy szerintük ez a kapcsolat tul korai meg hogy a tesomnak sem volt ilyen korán kapcsolata ( 12 éves vok)

2013. máj. 29. 12:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Kb a koroddal mindent el mondtál. Essen le a tojáshéj a seggedről aztán visszatérhetünk a dolgora.
2013. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess a szüleiddel erről. :) Egy 5 éves is lehet szerelmes, ezeket a dolgokat nem lehet így megtiltani! Az tény, hogy egy-két dologhoz még fiatal lennél, pl arra, hogy együtt aludjatok a barátnőddel, vagy szex legyen ilyesmi...de azt meg lehetne engedni, hogy együtt sétálgassatok, fagyizzatok stb, abban semmi kivetnivaló sincs. :)
2013. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot
2013. máj. 29. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudnád megbeszélni velük?
2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de arról is volt szó hogy pl a barátnőmmel meg egy pár haverjával elmegyünk sátorozni nyáron és akk sztem ottt egy sátorbna aludnánk
2013. máj. 29. 12:40
 6/18 anonim ***** válasza:

egy normális 12 évest milyen kapcsolattól kell tiltani, ejh, ejh szülők ...


de mégis mit szeretnétek együtt csinálni, mi az amit tiltanak? (mert az iskolában úgyis együtt vagytok)

2013. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hoppá, a sátorozást most olvasom ... azt én sem engedném a gyerekemnek ennyi idős korban felnőtt felügyelet nélkül
2013. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A sátrazást 12 éveseknek szülői felügyelet nélkül, több napig én sem engedném...szóval, ez valahol érthető a részükről! Más programot nem lehetne kitalálnotok? Lehet, hogy akkor nem is tiltanának..:) Kompromisszumot kellene kötni! Pl elmentek kirándulni, és megy szülő is veletek, vagy estére hazamegy mindenki :)
2013. máj. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ja hát akk külön alszunk én sem akartam vele szexelni nyugi hát tom mentünk már moziba meg ilyesmi
2013. máj. 29. 12:54
 10/18 A kérdező kommentje:
de azt is mondta hogy elmehetek vele floridába vele a szüleivel és egy pár haverjával a nagybácsiához a nagybácsija egy szálloda tulajdonos floridában és igazából semmit se kell fizetni se a szállást se a repűlőt csak költőpénzt kell vinnem csak félek ohgy nem fognak beleegyezni mert ilyen messzire elengenének hát...
2013. máj. 29. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!