Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam, akivel elég jóban vagyunk, ő az egyik legjobb barátom. Az egyik barátnője elmonda nekem, hogy tetszem neki. Most mit csináljak? (Részletek lennt)

Figyelt kérdés

Ha nem mondja el a barátnője, hogy tetszem neki, akkor én tuti, hogy sosem tudom, meg mert tudom, hogy sosem mondaná el egy fiunak hogy tetszik neki. És nem is viselkedik úgy mintha ő többet szeretne ennél az egésznél, de eléggé ismerem őt, szóval tudom, hogy máshogy mutatja ki az érzéseit mint mások.

Én továbbra is azt szeretném, hogy ugyan ilyen jóban legyünk, nem akarok legjobb barátságnál se többet se kevesebbet. LÁNYOK szerintetek hogy kéne viselkedjek, amikor ő is ottvan.

(nem is akarom 'kiábrándítani' magamból, mert szerintem utána már nem tudnák ugyanolyan jóban lenni)

PLS segítsetek!

14/F



2013. máj. 29. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj másként, mint eddig. Ha viszont odaáll és elmondja, akkor mondd meg neki, hogy nagyon aranyos, de te nem érzel ennél többet, és inkább jó barátságban szeretnél maradni vele.
2013. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne viselkedj másként, ha ő nem tudja, hogy tudod, akkor meg pláne.


(csak a biztonság kedvéért:biztos 14 éves vagy?)

2013. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

igen miért? :)

2013. máj. 29. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi:-)
2013. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!