Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fekudjek le vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fekudjek le vele?

Figyelt kérdés
Legjobb baratom es nagyon szeretem es minden megvan benne ami kene. Nem akarunk kapcsolatot, csak baratsag extrakkalt! Mit tegyek?

2013. máj. 20. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A "barátság extrákkal"-ban a végén összejönnek:)
2013. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni nem nekünk.... amúgy kevés az infó rólatok.... de azt ugye tudod, ha összevesztek mint szeretők akkor utána lehet vége a barátságnak vagyis esélyes. Tehát mérlegelj szerintem.
2013. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menjetek már ezzel a barátság extrákkal hülyeséggel. Élj normális életet! Ekkora baromságot. Vagy legyél kapcsolatban, vagy hagyd a fenébe! Istenem -.-
2013. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elso ketto koszonom valaszotokat:) a harmadik pedig ha igy gondolja az a sajat dolga, nem tudok mitkezdeni vele...
2013. máj. 20. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Igen ez a baj, hogy eszed semmi. Milyen baromság ez a barátság extrákkal. Képzeld el, ha te is ilyen barátság extrákból születtél volna. Gondoltam nem azért vagy eltartva, hogy össze-vissza kú.jál. Remélem terhes maradsz, aztán szüleid ott hagynak a sz@rban.
2013. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az gáz lenne...
2013. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hat a szuleim nemfognak otthagyni es mar nemvagyok gyerek es tudok vigyazni magamra te barom:D


utolsonak koszonom a legalabb normalisabb valaszt:)

2013. máj. 25. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem védem a sok hülyét pl. az utolsó előtti egsy barom... ilyen válaszra nincs szüksége senknek, de pl. amit 18:43-as írt, az egy magánvélemény... te kérdezted, ő ezt válaszolta... függetlenül attól, hogy te nem ezt akartad látni...

és hamár itt vagyunk akkor énis válaszolok a kérdésre... szerintem nem probléma de majdnem 100%, hogy valaki a végén szerelmes lesz... ezt bele kell kalkulálni az egészbe, de ettől függetlenül a 'barátság-extrákkal' egy megléphető dolog...

2013. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!