Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velemenyt kernek, mint kivulal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogarszemu kérdése:

Velemenyt kernek, mint kivulalloktol,7 ev utan a paromtol megszuletett a baba,9 honapos. Egy honapja volt keresztelo s eskuvo. Elso szerelmemmel sokat vagyunk egyutt es Vagyom ra, hogy megcsaljam a ferjem. Hulye vagyok?

Figyelt kérdés
a ferjemmel egyebkent nincs bajom, csak az exem o megorjit. Nekem o volt az elso szex teren meg igazi mindent elsopro szerelemben is. Tudom hogy belemenne, ha en bevallalnam. Es nem konkretan a szex a tema, nem az a lenyeg. Valaki volt meg igy? Mi a velemenyetek rolam?

2013. jún. 1. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a véleményem nem ment ár a szűrőn bocsika ^^''
2013. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan gondolod? Számítasz egyáltalán valamilyen semleges,ne adj isten pozitív véleményre? Gusztustalan amit írtál.
2013. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felelősségteljes anyuka vagy...ha a férjed rájön, hogy félremalackodsz, hát kidob téged. A gyereked majd apa nélkül nő fel, holott neked nincs is semmi bajod a férjeddel, csak hát viszket a.... Azt javaslom, hogy add bölcsibe a babát, te meg húzzál vissza dolgozni, mert jódolgodban megvesztél.
2013. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A trágárságszűrő miatt nem írhatom le az őszinte véleményem, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy felelőtlen vagy és undorító.
2013. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hülyeségnek nevezik a jobbérzésüek!!!!!!
2013. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fogjuk ra hogy hormonzavar. Es igazabol a hideg zuhanyt varom. Ami megerosit, hogy ne tegyem meg. Meg aztan nem lennek az elso aki ilyet tesz. Az erzesegmre van magyarazat, de nem reszleteznem.. A lenyeg hogy eros maradjak es remeljem hogy elmulik az amit erzek vele kapcsolatban.
2013. jún. 1. 22:07
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező! a gyerek előtt mi a francot csináltál? akkor is volt ex, szóval csak érdeklődőm, ha nem vagyok szerelmes, akkor az eszed hova raktad?

amúgy hogy is jött elő most az ex? mit is akarsz tőle, nem csak dugást? ja lehet dugni elég lennél, aztán ott hagyna, miért tartod a kapcsolatot?

kérlek a nyakadon lévő golyóba, gyárilag csak szorult valami, mi lenne, ha netán most az egyszer használnád N

2013. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is férjnél vagyok, de ha megkeresne az első (és talán egyetlen) szerelmem, biztosan felkavarna. Szeretem a férjemet, de soha nem volt az a hatalmas lángolás köztünk, inkább kölcsönös szeretet és megértés. Az ember néha megőrül, én teljesen megértelek. Nem vagy k...a, csak gondolom feltörtek az emlékek. Próbálj meg arra gondolni, mennyi mindent éltetek át együtt a férjeddel, ami sokkal fontosabb a régi szerelmednél! Nem érdemes mindent eldobni pár kellemes óráért. Valamiért más életet választottál. Boldog vagy?
2013. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a véleményem, hogy elkúrtad az életedet, hogy nem voltál képes lezárni a régi nagy szerelmeddel kapcsolatos érzéseidet és hozzámentél egy olyan fickóhoz, aki nyilván negyedannyira se hozott soha lázba mint a volt faszid. És ráadásul idióta módon még gyereket is szültél neki. Nem lennék a helyedben.
2013. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!