Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen hülye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen hülye? Hogy felejtsem el végleg?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, 3 évig éltünk együtt, házasság előtt álltunk, babát terveztünk, amikor elhagyott valakiért. Összetörte a szívem, teljesen összeomlottam, nem is szeretném túlragozni. A lényeg, hogy rettentően megviselt, előröl kellett mindent kezdenem. Rá pár hónapra megjelent nálam és elmondta, hogy megbántja, élete legrosszabb döntése volt és fogadjam vissza. Le volt fogyva, nagyon szarul nézett ki. Nem tudtam visszafogadni, nem tudtam megbocsájtani. És akkoriban ismertem meg a mostani párom, akivel 3 éve vagyunk együtt azóta. Van egy fél éves kisbabánk. Védekezés mellett fogant, de megtartottuk, és most ő a mindenem, imádom, és nem bántam meg, hogy jött az életembe.


Viszont a párom mellett nem vagyok túl boldog. Szeret minket, rendes, de valahogy hiányzik a szerelem, a kettőnk közötti kapocs, nem érzem azt, hogy képes lennék vele leélni egy életet. És annyira hülye vagyok. Folyton a volt párommal álmodok, hogy együtt vagyunk, szerelmesek vagyunk és minden rendben. Napközben nem gondolok rá, de amikor ilyet álmodok, akkor nap közben is sokszor eszembe jut. Tudom, hogy ez így nem jó, és nem akarok vele álmodni, nem akarok rá gondolni. Hogy verjem ki végleg a fejemből?



2013. máj. 7. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem fogod tudni.


Magadon kívűl még 3 embert tettél tönkre. Ezért vezekelhetsz, és nem léphetsz.

2013. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem fogadtad vissza. Aki elhagy másért az utána ne akarjon semmit, én is úgy gondolom. Koncentrálj a mostani kapcsolatodra, próbálj meg újra beleszeretni a párodba nekik szentelt minden idődet legyetek sokat kettesben csináljatok programokat hátha felbukkan a régi érzés. Az exet meg hagyd a fenébe.
2013. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, hogy fogsz élni, és mi lesz veled-mint nő.
2013. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1, 3 voltam
2013. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
2 Ha valakit elhagynak, annak, hogy valaki más felé lép valaki,annak mindig oka van.Csak ezt a delikvensek el szokták felejteni.
2013. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy így alakult az életed! Hidd el, lehet csak azért vágyódsz a másik fiú után, mert elhagyott. Próbáld meg elfelejteni!
2013. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!