Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szerelmes, én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerelmes, én nem tudom milyen az. Becsapás így?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt.

Nagyon odavagyunk egymásért, mégis másképp..

Én őt nagyon szeretem és nagyon szeretek vele lenni 0-24-ben, a lelki része is kielégítő és a szex is vele eddig a legjobb viszont..


Szóval ő szerelmes. Én viszont azt hiszem nemtudom mi az. Legalábbis nem érzem azt, amit leírnak könyvekben, vagy amit mondanak a filmekben...


20 éves vagyok. Volt egy több mint 2 évig tartó kapcsolatom ami az eddigi legjobb volt lelki szempontból, de nem emlékszem rá, hogy pillangók lettek volna a gyomorban meg ilyesmik..



LEhet gyerekes amit gondolok.

De én amikor azt mondom a barátomnak, hogy szeretem akkor tényleg úgy gondolom. De becsapás, ha ő azt gondolja szerelmes vagyok?

Szeretnék vele lenni, nem tudom probléma-e ez.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 3. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem szeretkezel vele, hanem szexelsz csak. Igen, van különbség a kettő közt. Ugyanis egy szex is lehet a legjobb, de egy szeretkezés még ennél is jobb lenne.


Lehet ilyen beállítottságú vagy, nem vagy az az érzelmes típus...


Szerintem azért nem árt tisztázni vele még idejében, hogy egyelőre csak mint embert, barátot szereted nagyon, de a lángra még vársz. Hazugságra építeni egy kapcsolatot nagyon nagy lutri, ráadásul a másik emberrel szemben sem korrekt.

2013. jún. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Érzékeny típus vagyok:)


Csak nem engedek magamhoz túl közel embereket egy régi sérelem után..ezen dolgozom.


Nagyon szeretem a barátom, de nem szerelemmel. Illetve nem tudom. Nem tudom milyen az.

2013. jún. 3. 01:02
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
az megvan h egy ÉRZELMET próbálsz DEFINIÁLNI? úgy ahogy van lehetetlen.
2013. jún. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mókusgyilkos te mindig írsz akármilyen kérdést teszek fel :D


Azért próbálom definiálni, mert mindenki áradozik erről és nem tudom, hogy mit érzek. ÉRted?:)

2013. jún. 3. 01:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Mintha a régi énem tette volna fel a kérdést :D

Én is jó két hónapig azon aggódtam, hogy "jajj, honnan veszem észre, hogy szerelmes vagyok", meg "jajj, szegény páromat akaratlanul becsapom" stb. Aztán egy váratlan pillanatban jött a megvilágosodás, hogy hoppá, szerelmes vagyok.

Nem volt tőle soha lábremegésem (legalábbis nem olyan durva, mint régebben a plátói szerelmemnél), rózsaszín köd is csak minimális, viszont első pillanattól fogva maximálisan egy hullámhosszon voltunk, imádtam és imádok most is vele lenne, napi 24 órát is kevésnek érzek stb. :)

Amiket leírtál, azokból úgy tűnik, hogy szereted a párodat, legalábbis nekem.

2013. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

tudnál áradozni legalább 5 sort a pasidról? akkor szerelmes vagy.


h minden kérdésedre írok-e választ azt nem tudom.

de ha igen akkor bizonyára említettem már h vmiért érdekesnek találom a zárkózott egyéneket meg a "kicsomagolásukat" -> vonzanak az ilyen kérdések mint muslincát a neon.

2013. jún. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az áradozás mennyisége jelenti a szerelemet? Ez kicsit túl egyszerűnek tűnik.

Amúgy meg igen, tudnék.

2013. jún. 3. 01:30
 8/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem, csak unatkozok.

hmm honnan is tudom h szerelmes vagyok.

pl 1 klisé: nem bírsz meglenni nélküle [nyilván nem 1 napról beszélek.. hanem 3ról :D]

nálam van 1 biztos jele: amíg vkire barátként tekintek addig megtudom indokolni h miért szeretem ha nem akkor ált. szerelmes vagyok:D bár lehet csak véletlen egybeesés / érzelmi analfabéta vagyok én is. [ami amúgy totál igaz.]

2013. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Muszáj meglennem nélküle, éppen az USA-ban vagyok 2 honapig...:)
2013. jún. 3. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!