Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy ne legyek ennyire pióca? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kedves olvasó! Nos a helyzet az hogy már 7. hónapja vagyok együtt a barátnőmmel és szerintem eddig mesésen megvagyunk, bízom abban hogy ez így is marad. Természetesen viták sora és más konfliktus is követte együttlétünket, de áldom az eget hogy így van. Nem szeretnék egy olyan kapcsolatban élni, ahol csak elmegyünk egymás mellett, nem beszélünk meg semmit. A gond csupán annyi, hogy eszméletlen mód vágyom arra, hogy a nap minden percében együtt legyünk és ez előbb utóbb, szeressen valaki bármennyire, kicsit idegesítő tud lenni. Az eszem azt súgja sokszor, hogy ne lessem folyton, hogy mikor ír SMS-t ha távol vagyunk egymástól vagy ne gondoljak rá egész nap, minden momentumban. Csak valahogy a szivem nem csillapodik és olyan álmok rohamoznak meg minden este, amelyben valami mód ezt a bánatomat élem meg ( pl. próbálok a közelében lenni, ő meg folyton máshol akar lenni ). Persze tudom, hogy ezek badarságok, bár a múltban volt rá példa, hogy ilyen dolog történt, de akkor egy héten át minden nap reggel 8-tól este 6-ig együtt voltunk és már nagyon régen volt, a kapcsolat még csak formálódott. Utálom magam, amiért ezeket a tévképzeteket gyártom és gyötröm magam velük és a legrosszabb, hogy ha még dolgozok, hangszeren gyakorlok vagy tanulok, akkor is ő és ezek a gondolatok járnak az eszembe... Már arra a szintre szoktam jutni, hogy a középiskolai folytonos együttlét után, ha megbeszéljük, hogy találkozunk, aztán neki vagy nekem valami miatt ez nem jön össze, a falat kaparom és nem eszek inkább, mert görcsöl a gyomrom meg hányok. Borzasztóan nem egészséges és mindennel azon vagyok, hogy ez megváltozzon és hogy boldogok legyünk mind a ketten. Boldogok vagyunk így is már, csak amikor ez már heti szintű... Nincs ötletem hogy hogy szabaduljak meg ezektől a maró elmélkedésektől, ezért írok most itt, mert neki ezt már elmondtam, de ezen csak én tudok segíteni és őt csak gyötörné, hogy én így gondolkodom. Kérlek írjatok!!!

2013. jún. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez nem túl fényes kapcsolat.
2013. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem lenne az ha tudnék rajta változtatni... és tudom hogy tudok és nincs dolog amit ennél jobban szeretnék!!! Borzasztóan szeretem...
2013. jún. 3. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

kösd le magad, tereld el a gondolataidat. járj sportolni pl. vagy találj magadnak egy hobbit.

bocsi, de szerintem túl sok időd van gondolkozni:/

2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Bár most érettségi szünetem van és tanulok, dolgozok meg gyakorlok, de jóval most jóval több időt töltök el egymagam és nagyobbak a lyukak a tevékenységeim között. Plusz az sem túl egészséges hogy nincs egy szem barátom se :/ de ezt magamnak köszönhetem
2013. jún. 3. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor szerezz barátokat! nem szabad ennyire csak a szerelmedre hagyatkoznod, hidd el átéltem énis majdnem ugyanezt! anyira szerettem egy csávót, hogyminden barátomat ellöktem magamtól,senkivel sem találkoztam, hosszu ideig, konkrétan félévig,csak vele.. mikor beütött a baj..nem volt ki vállán kisírjam magam és elmondjam a panaszaimat.. szörnyűvolt.. ekkor jöttem rá, hogy félreteszem a büszkeségemet és újra fölkeresem a barátaimat, akik bár vonakodva és kioktatva de visszafogadtak.. 1-2 hónap alatt ugyanolyan volt minden mint a pasim előtt, de bevallom, mai napig imádom, szeretem és vágyom utána, de már nem egyedül sírok, hanem van kinek ezt elmondanom, akik mindig mellettem állnak, egy kapcsolat ide vagy oda.ők az igazi barátok :-))
2013. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szal ugy értemm h nehagyd hogy egyvalaki a mindeneddé váljon, mert ha őt elveszíted, nem mrad senkid..

17/L

2013. jún. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!