Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Szerintetek is helyes az én gondolatmenetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves fiú vagyok...tetszik egy lány itt lakik 10km-re tőlem. Egyik barátomba szerelmes, kb. 1,5 éve. De a barátom viszont egyáltalán nem akar vele összejönni, ők csak "haverok". De a lány nagyon szereti tényleg. Legyen a lány Dóri. Szóval Dóri nekem nagyon tetszik viszont ő tényleg (legyen most) Bencét szereti. Pénteken fogok a lánnyal találkozni...én is hajthatatlan vagyok és tudom hogy megfogom csókolni az első találkozásnál. Nem tudom mit fog erre reagálni mert tudom hogy tetszem neki én is, de tényleg Bencét szereti. Mi legyen? Menjek a szívem után vagy hagyjam hogy szegény lány szenvedjen? Úgysem fognak összejönni, mondta Bence nekem. Nagyon szenved Dóri már 1-1,5 éve... nekem pedig nagyon tetszik. Mit tegyek? Tudom hogy tetszem neki, ő maga mondta habár nem így..és ő is tudja hogy nem fog neki összejönni a Bencés dolog... de nagyon szeretné... és azt is hogy valaki végre már elfelejtesse vele ezt a dolgot. Mit csináljak?
2013. máj. 28. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

1év alat rájöt hogy nincs esélye nála halgas a szivedre.

Ha nem jőnbe kérd meg a haverod hogy hozatok ősze egy 3maast vele hogy megdughasd a csajt.

2013. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem jött rá hogy nem jön össze, értelmes választ kérek.
2013. máj. 28. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Háhá végre nem az van, hogy "hogymenjek oda mit cisnáljak, félek, mitmondjak, hova rakjam, miértmondja, mit néz, mértvesz levegőt amikor.." hanem az, hogy "tudom hogy megfogom csókolni" ! Már-már felüdülés, olyan írását olvasni akinek valamennyi töke van is.Mellesleg az ilyen hős szerelmes csajokat felejtsd el!! Ha még össze is jönne veled, akkor sokat látná Bencét' akibe szerelmes a kis buta. Szóval Don Juan vegyél nagy levegőt és másik csajt csókolj meg egy másik randin!
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megtisztelő válaszod :D De én őt akarom...és úgy látszik siker lesz... Legalábbis a ma esti beszélgetésünk után.
2013. máj. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!