Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szakítás után új kapcsolatot kezdtetek, mert azt hittétek túl vagytok az exen, és az új kapcsolatban jöttetek rá, hogy a szívetek visszahúz a régihez?

Figyelt kérdés
A szakítás nem megcsalás miatt volt, csak kicsit besokalltak egymástól, sok volt a veszekedés. Ez után új kapcsolat, ahol azt hitte az egyik fél, hogy más lesz az újjal, de mindig a régire gondol. Ő volt a lelkitárs, mindenben jól kijöttek, csak a végén elbeszéltek egymás mellett. Voltatok hasonló helyzetben?

2013. jún. 4. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Jap. Szar volt.

Tanulság: NE DOBD AZ AKTUÁLISAT AZ EX MIATT!!!!! Majd elmúlik...

2013. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen éppen most is igy jártam 24/L
2013. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es, és te szakítás után egyből új kapcsolatba ugrottál? Vagy meg volt a gyász időszak és utána új és még így is a régi a jobb?
2013. jún. 4. 22:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam lezárni a szakitást hiába teltek el hónapok még mindig nagyon szenvedtem azért mentem bele az ismerkedésbe, új kapcsolatba mert azt reméltem könnyebb lesz elfelejteni a régit de nem tudtam szeretni az újat csak a régire gondoltam közben.

De mi nem azért mentünk szét mert gond volt a kapcsolattal.

2013. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!