Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell jol banni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jol banni egy novel, erzelmeket valtani ki belole?

Figyelt kérdés

Hogyan kell viselkedni veluk, hogy valami megfogja oket, ragaszkodjanak, legyenek eros erzelmeik stb?

Valahogy el akarom erni, hogy ezentul megjobb pasi legyek, megjobban szeretnek banni a lanyokkal, tobbet adni nekuk minden teren, erzelmesebb lenni veluk.



2013. jún. 6. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat minden lanyt massal lehet megfogni, de az en exem engem ugy varazsolt el, hogy amikor mar jartunk az elso talalkozaskor rozsat hozott nekem, nem mind maszott a szamba meg az elejen hanem inkabb jatszottunk valamit vagy elmentunk valahova ahol ismerkedtunk es igazabol egymasba szerettunk, mikor mar 2 hete jartunk meglepett azzal h berakatott maganak egy nyelv piercinget azert mert azt mondtam jo lenne smarolni egy piercinges pasival...ilyen es ehhez hasonlo dolgokkal tudsz levbenni a labarol egy lanyt :)
2013. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy olyan lánnyal vagy, akit szeretni és tisztelni tudsz, azzal automatikusan jól fogsz bánni. De a helyedben ahelyett, hogy arra koncentrálnék, mi a jó a nőknek, inkább befelé tekintenék. Légy önmagad, merd vállalni önmagad, de úgy hogy közben fejlődj. Tehát ha valaki belülről jobb ember lesz (akár férfi, akár nő) az másképp fog viselkedni az ellenkező nem képviselőivel is.
2013. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 2.sz. válaszolóval. Lehet kedveskedni a másiknak, ami az neki jó. No de hosszú távon akkor fog veled maradni, ha önmagadért szeret téged az illető.

Ha nagyon "nyalod a seg.gét" egy idő után elfelejtessz önmagad lenni, és a csaj dobni fog mert egy szánalmas kis féreg leszel a szemében.

2013. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!