Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem jönne vissza mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem jönne vissza mert a másik csaj nem jött neki össze. Ti visszafogadnátok ha még mindig nagyon szeretnétek?

Figyelt kérdés
Az én hibámból hagyott el anno, utána beleszeretett egy lányba aki nem viszonozta az érzéseit (átélte amit nekem okozott) és most ugy gondolta próbáljuk meg újra hátha újra belém tudna szeretni. Ti adnátok esélyt?
2013. máj. 21. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2013. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem bírom elfelejteni, szeretem rengeteg mindent tettem, hogy visszaszerezzem de hallani sem akart rólam. Most pedig...
2013. máj. 21. 10:42
 3/11 Baccardi01 ***** válasza:
Nem valószínű, hogy újra tudna szeretni téged, ha még a másik nőt szereti.
2013. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez egy marhaság, mi az hátha újra beléd tudna szeretni?

eddig nem szeretett, eztán se fog

felejtsd el N

2013. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kiszeretett belőlem mert szerinte nagyon megsértettem megcsaltam
2013. máj. 21. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sose szeretett, mert akkor nem hagyott volna el. De felőlem ha kiakarsz magaddal cseszni, hát tedd meg.
2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NE TEDD KÉRLEK!!!!!! KOMOLYAN NE! Én visszafogadtam sőt többször is adtam neki esélyt, de most mégis elhagyott egy másik lány miatt !!!! nem szabad!! azóta itt szenvedek, mint a kutya, de nekem is mndenki megmondta, hogy ne csináljam, de mentem a saját fejem után.... bár ne tettem volna :(
2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Nem. Ez tipikusan "Ha nincs ló, akkor megteszi a szamár is" helyzet.
2013. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel megcsaltad, ő már nem akar tőled semmi komolyat, csak átmenetileg, amíg nem jön más, vagy esetleg kicsit vigasztalódni.

Egyébként is hülyeség lenne újrakezdeni, csak sérülnétek mindketten, kizárt, hogy ennek a kapcsolatnak jövője legyen.

2013. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Talán tényleg nem szeretett eléggé ha ilyen gyorsan túl tette magát rajtam és már másba szerelmes. :( 3 hónapja szakitottunk én még javában utána sirdogálok. Ő meg már más miatt sirdogál.. Ennyire könnyen hogy tud valaki túllépni én ezt nem értem :(
2013. máj. 21. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!