Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsokra lenne szükségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokra lenne szükségem, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
14 vagyok és fiu.Van egy lány akivel a táborban találkoztam, eléggé szótlan volt nem annyira beszélgettünk. Nemolyan régen bejelölt Fb-n és sokszor szoktunk chatelni, nagyon Jofej lány, de többször is megkérdezte tőlem ,hogy kibe vagyok szerelmes de tényleg, majdnem minden héten min. 2-szer megkérdezi, nemtudom hogy mit jelent ez a lányoknál hogy random megkérdezik a fiuktól ,de szerintem azt jelenti hogy szerelmes belém, ezért inkább nem is válaszoltam mert annyira nekem nem volt szimpatikus ,de elkezdtem nézni a profilképeit többször is visszaolvasom a beszélgetéseinket és amikor rámir akkor elkezd nagyon dobogni a szivem. Mindig azt mondja hogy várja már a tábort hogy találkozzunk és igazábol szerintem én jobban várom ám :D .Nade eltudnám képzelni akkár azt is hogy ott lenne meg az első csókom de azért annál több nem.És most jön a lényeg: megkérdezzem-e töle hogy járna-e velem? ha igen akkár szerintetek meg is lehetne az a csók mert most is amikor irom ezeket a sorokat vidám vagyok és erősen dobog a szivem. Mikor lenne aktuális hogy elkezdjek vele a szerelemről beszélni? mikor érezhetem a lányon hogy ő is akkar velem járni vagy hogy akkarná azt a csókot

2013. jún. 8. 11:05
 1/4 anonim válasza:
Még kicsit ismerkedj vele! De nyugodtan mond el neki, hogy tetszik neked, én lány vagyok és én is akkor szoktam megkérdezni ilyen dolgot ha tetszik az illető:DD Sok sikert viszont a csókkal kicsit várj még:)
2013. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
kérdezd meg tőle:) amit leírtál az alapján szerintem igent fog mondani :)
2013. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor kezdj vele erről a járás témáról beszélni, ha már személyesen is úgy megy a tárgyalás mint Fb-n.
2013. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. A járás témát minimum a táborra hagyd majd.:D Egyébként sok sikert, és így ismeretlenben is kijelentem, hogy iszonyat édesek lehettek.:DDD
2013. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!