Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sürgős tanácsokra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős tanácsokra lenne szükségem! Barátom veszekszik velem, mert szóba álltam a volt barátommal. Mit tehetek? (lent)

Figyelt kérdés

A volt'barátommal' 2 hétig jártunk, nem is volt normális kapcsolat, nem úgy állt hozzá,és mikor láttam, hogy nem működik, hamar kiszálltam, mert láttam nincs értelme. Kis időre rá, összejöttem a mostani barátommal,akit teljes szívemből szeretek. Aztán volt egy kis balhé, mert az exem nekiment a barátomnak, hogy mi miatta szakitottunk, de aztán ez is rendeződött. Akkor persze nagyon ki voltam a volt barátomra...

Aztán pár hónapra rá az ex rám írt,hogy mi újság van velem, és hogy haragszom-e rá. Én nagy nehezen vissza írtam neki, hogy nem, mert arra gondoltam, hogy ha azt mutatom, hogy mennyire utálom, megint neki esik a barátomnak.

Úgy éreztem kötelességem megmutatni a barátomnak a beszélgetést, mert mindent elmondunk egymásnak.

Most azon veszekedik velem, elég durván, hogy miért kérdeztem vissza, hogy ő hogy van és mit csinál, ha utálom.

Szerintetek jogos? Én tényleg azért írtam vissza neki, de (teljesen ridegen)hogy aztán ne kötekedjen megint...

Mit tehetek? Nem hisz nekem


2013. ápr. 6. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a barátodat mert általában az exekkel történnek a félrek*rások
2013. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jogos. Alapból nem kellett volna visszaírni neki, aztán vegye, ahogy akarja. Laposra is verném az exet.
2013. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
kamu, mert komplett hülyére veszed mindkettőt. Az exed meg se merne nyikkanni, ha igaz lenne az amiről te beszélsz. Két kapura játszol.
2013. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen érthető a reakciója, de ha szeretitek egymást ez a kis beszélgetés nem nagy dolog..Azt nem értem, ha mindent elmondtok egymásnak, miért ilyen bizalmatlan feléd? Szerintem egy kapcsolat alapja a szeretet és a bizalom...hiszünk és bízunk egymásban.

Mit tehetnél? -Valahogyan el kéne vele hitetned, hogy semmit nem jelent számodra az exed és hogy nem is érdemes ilyenekkel foglalkozni..Talán, ha megmutatod mennyire szereted, elhiszi!

A férfiak ilyenek..

remélem tudtam segíteni! :)

2013. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!