Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni valakivel, mert akit szeretünk nem lehet a miénk valami okból, ezért el akarjuk feledni. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég összejöttünk, és megtudtam, hogy már ő is több hónapja szerelmes volt belém, ahogy én belé, csak nem mertünk jelezni egymásnak. Azonban közben belement egy másik hosszabb kapcsolatba, saját elmondása szerint nem szerelemből, csak, hogy engem elfelejtsen. Elég valószínű, hogy testiség is volt köztük, és nekem nagyon keserű most ebbe belegondolni, hogy ehhez folyamodott, hogy engem elfelejtsen.

Persze múlt, meg mi közöm hozzá, de én nem tudok így boldog lenni.

Ti a helyemben?



2013. jún. 9. 02:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Szemétség a harmadikkal szemben.
2013. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
gyerekesség, éretlenség, szemétség.
2013. jún. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal azért jött össze mással, azért akart elfelejteni, mert azt hitte, hogy te nem szereted, és ezért nem közeledtél felé.

Ha most is szeret, akkor nem kell félned.

Egyébként, én a helyedben nem firtatnám különösebben a dolgot. Boldog lennék, hogy végre a barátnőm és nem törődnék azzal, hogy mi történt előttem. Persze, ez csak az én véleményem, szóval...

Más szempontból pedig teljesen természetes, hogy ez foglalkoztat. Ha készek vagytok beszélni róla, beszéljétek meg, én azt mondom.

2013. jún. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ha szerelemből jött volna össze vele... de így, elborulva csak annyit szűrök le, hogy mivel belém reménytelenül szerelmes volt - én mit sem tudva hasonlóan - ezért mással fekszik le. Nem tudom elviselni ezt.
2013. jún. 9. 02:29
 5/21 anonim válasza:

1. Miért nem mindegy neked, hogy mit csinált, mikor már együtt vagytok, és szerelmesek vagytok egymásba?!

2. Nagyon gyerekes, hogy ezen pörögsz. Ha megtudnám ezt, én a lány helyében szakítanék, de komolyan.

3. Amúgy nem szép dolog tényleg, de gondolom erre már ő is rájött. Előre kellene nézni.

2013. jún. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, szerette. Nekem ez idegen, hogy mással a szívemben egy harmadikkal legyek. Összezavar a dolog. Én nem csinálnék ilyet és azt hittem Ő se.
2013. jún. 9. 02:40
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem regota olvasom itt a kerdeseket, de sokan azon szenvednek, hogy oket nem szereti senki, nem jon ossze nekik egy rendes kapcsolat, kinlodnak a maganytol... Teged pedig szeret valaki, te is ot es megsem vagy boldog? Nekem is volt multam mielott osszekerultem a parommal, neki is. Megsem foglalkozunk vele mi volt "kettonk" elott, az max tapasztalat volt es most csak orulunk, hogy vagyunk egymasnak. Neked is igy kene tenned, szeresd ot es legyetek boldogok. Azonkivul egyik lany sem szereti, ha ugy neznek ra, mint a "hasznalt" ruhara.
2013. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én megtettem, rossz ötlet volt. Most ennek a fiúnak a gondolatától nem tudok szabadulni, megszerettem, de nem vagyok szerelmes. Nekem reménytelen szerelem volt, azt mondta legyünk barátok, a hátam mögött meg azt, hogy ilyen kövér disznóval ő nem tudna járni. (Nem vagyok kövér...) Hogy kivel szemben szemétség ez? A fiúval, akivel jártam, és magammal szemben, hogy nem voltam képes várni egy szerelemre, hanem összejöttem valakivel csak hogy felejtsek. Most meg is fizetem a tanulópénzt.

Nehéz belegondolni a helyedbe magam, mert már így nem tudnám elítélni a párom, fordított helyzetben. Szerintem mondd el neki, hogy rosszul érzed magad emiatt.

De ha igazán szereted, megvárod, amíg meg tudsz bocsájtani.

2013. jún. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Elvileg te vagy a férfi, neked kellett volna anno kezdeményezni. Ilyen szöveg, hogy nem mertetek egymásnak jelezni, nem állja meg a helyét. Kukac voltál, és mindketten megszívtátok miatta. Örülj neki, hogy jóra fordult a dolog, ha meg rágódsz, akkor azon rágódj, hogy milyen béna voltál akkor, ne a lányt hibáztasd. Valószínűleg azért jött össze a másik fickóval, mert annak volt bátorsága kinyitni a száját. Mindezt nem sértésből mondom, nehogy félre értsd. Pusztán a tényeket írtam le. Ehhez tartsd magad nyávogás helyett. Talán tudat alatt érzed te is, és ez zavar téged, nem is pont az, amit leírtál.
2013. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A világ sokkal bonyolultabb, mint azt szeretnénk. Te most ezt tapasztalod. Azt, hogy mit érezzél úgy sem tudjuk befolyásolni. Ha szereted a lányt, úgy szeresd, ahogy van, a múltjával együtt.
2013. jún. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!