Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni valakivel, mert akit szeretünk nem lehet a miénk valami okból, ezért el akarjuk feledni. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég összejöttünk, és megtudtam, hogy már ő is több hónapja szerelmes volt belém, ahogy én belé, csak nem mertünk jelezni egymásnak. Azonban közben belement egy másik hosszabb kapcsolatba, saját elmondása szerint nem szerelemből, csak, hogy engem elfelejtsen. Elég valószínű, hogy testiség is volt köztük, és nekem nagyon keserű most ebbe belegondolni, hogy ehhez folyamodott, hogy engem elfelejtsen.

Persze múlt, meg mi közöm hozzá, de én nem tudok így boldog lenni.

Ti a helyemben?



2013. jún. 9. 02:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A kettő együtt zavar. Tudom, hogy elbaltáztam, azt hittem akkor nincs esélyem. Így meg duplán bénának érzem magam tényleg, hogy esélyt adtam más valakinek.

Ugyanakkor nem értem, hogy a szerelemérzésbe hogyan férhet bele egy harmadik.

2013. jún. 9. 03:01
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy harmadik ottvan, akinek elbeszélheted a reménytelenségedet, aki megért, és folyton vígasztal... hidd el, hogy az járássá alakul, és ez egy sokkalta bonyolultabb járás, és érzésrendszer, mint a "puszta" szerelem.
2013. jún. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még egyszerűbb is a dolog. Ha az eredeti felállás reménytelennek látszik, akkor tovább kell lépni, és kész. Lehet, hogy romantikusan hangzik, hogy évekig várunk a másikra, de a való életben ezt nem lehet sokáig csinálni. Az ilyesmi kicsinálja az embert, és akkor már nem is csak a továbblépésről van szó, hanem menekülés a kilátástalanságból. Így fér bele a harmadik személy. És lehet, hogy meglepő, de az esetek többségében a harmadik (vagy negyedik, ötödik stb.) illetővel rendes kapcsolat lesz a dologból, az eredeti felállás meg soha nem tér vissza.
2013. jún. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy várt volna rám, dehogy. Hanem hogy szeretett volna bele valamennyire, mint sem ló nincs szamár is jó alapon - hát persze, hogy a én vagyok a ló:). Lehet ez tőlem valami prűdség, vagy nagyon konzervatív vagyok a sok egyházi sulitól.
2013. jún. 9. 03:13
 15/21 anonim válasza:
100%
Főzheted magad a saját levedben, meg ítélkezhetsz ostoba módon, miközben olyan dolog van az életedben - hogy szeretsz valakit, aki viszont is szeret - ami sok embernek nem adatik meg, lelked rajta! Szerintem inkább lépj túl ezen, és élj kicsit a jelenben!
2013. jún. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Önző dolog a másik fiúval szemben, és butaság próbálkozás nélkül feladni.
2013. jún. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te álomvilágban élsz..elég hülye felfogásod van. A dolgok nem igy müködnek!!

Szegény csajnak epekedni utánad évekig mig te ültél a babérjaidon nyugodtan?? Ilyet nem várhatsz el senkitől. Mindenki a boldogságra törekszik és ha valakivel NEM LÁT ESÉLYT továbblép egy következőre. Ennyi....

Ő nem tehet arról, hogy te gügye voltál és nem léptél felé pedig pasi létedre a Te dolgot lett volna kezdeményezni.. okkal gondolta azt, hogy nem érdekel. Úgyhogy ha ezek után van pofád őt hibáztatni jó nagy hülye vagy..

Ezt egyértelmüen Te szúrtad el. Ha nem lépsz valaki felé akkor ne csodálkozz, hogy másé lesz!!

Most meg vagy elfogadod és elfelejted a múltját (AMI MIATTAD OLYAN AMILYEN) vagy szakitasz vele és kész. Választhatsz.

A testileg természetes dolog ha járunk valakivel örülj hogy nem az első randin feküdt össze mindenkivel.

Nekem is volt 5 randim 5 sráccal mióta az exem szakitott velem.. de ha egyszer visszajönne eszünkbe nem lenne a multat firtatni. Próbáltuk egymást elfelejteni más felé nyitni, új kapcsolatot teremteni. Ez tök normális. Nem vesztegetheti az ember az életét, az éveket reménytelen ábrándokat kergetve arra várva, hogy majdcsak nyit felé a kiszemelt személy.

Én is azért mentem bele egy kapcsolatba, hogy elfelejtsem a régit. De korrekt voltam és közöltem a sráccal, hogy mi a szitu és hogy egyenlőre csak ismerkedjünk majd meglátjuk mi alakul belőle. Mert én még a régit szeretem..

Szóval, mint irtam...választhatsz!! Vagy elfogadod igy azt a lányt (ha szereted elvileg ez nem lehet nehéz) vagy továbblépsz és keresel mást ezen a helyzeten nincs már mit magyarázni teljesen normális.

2013. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem küzdesz valamiért ne sírj, hogy el fogod veszíteni.
2013. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 hyatt ***** válasza:

Bocs de szerintem te egy hülye vagy. Mégis honnan veszed, hogy nem érzett semmit az iránt, akivel együtt volt? Mert ő azt mondta neked talán? :D :D


Abban a felállásban a másik srác elcsábította és megszerezte magának őt. Hogy valójában mi volt köztük azt nem tudni és igazából nem is tartozik rád. Lehet nem volt tényleg szerelmes, de tudod sokkal imponálóbb az ha közelednek felénk mintha a sarokban arra várnának, hogy megerőszakoljuk őket. Főleg ha az jól próbálkozott. Ilyenkor hajlamosak vagyunk esélyt adni a másiknak. Hátha jó lesz. Az esetek többségében jó szokott lenni, itt a végén nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, ezért is lehettek most együtt. Adj hálát a sorsnak, hogy nem a lelki társával hozta össze az élet.

Közöttetek is csak a fizikai szimpátia él még (konkrétan bejöttök egymásnak). Majd pár hónap múlva meglátod megértitek e egymást vagy sem.

2013. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy dolog, ha vki esélyt ad egy másik embernek. De az már szemétség, ha nem őszinte vele ezzel kapcsolatban. Ha megmondja a másiknak, hogy nem ígér semmit, mert ki akarja heverni XY-t, és a másik ezt elfogadja, akkor sztem semmi baj. De ha nem így történik, akkor a harmadikkal szemben elég aljas húzás. Meg az adott emberről is elárul vmit, hogy mennyire kapcsolatfüggő, és mennyire csak a pasizásban/csajozásban találja meg a feledést.
2013. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!