Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönni valakivel, mert akit szeretünk nem lehet a miénk valami okból, ezért el akarjuk feledni. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég összejöttünk, és megtudtam, hogy már ő is több hónapja szerelmes volt belém, ahogy én belé, csak nem mertünk jelezni egymásnak. Azonban közben belement egy másik hosszabb kapcsolatba, saját elmondása szerint nem szerelemből, csak, hogy engem elfelejtsen. Elég valószínű, hogy testiség is volt köztük, és nekem nagyon keserű most ebbe belegondolni, hogy ehhez folyamodott, hogy engem elfelejtsen.

Persze múlt, meg mi közöm hozzá, de én nem tudok így boldog lenni.

Ti a helyemben?



2013. jún. 9. 02:21
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

20-as az én nótámat fújod.

Mégis be kell, hogy lássam, mind kapcsolatfüggők vagyunk, mindenki szeret szeretve lenni amilyen hamar csak lehet. Ez van. És ha most ezért szakítanék, találnék mást egyéb dologgal ami nem tetszik majd benne.


Hogy adhatnék le abból a vágyamból, hogy minden legyen ideális, minden nekem tetsző, és csak arra figyeljek, amire tényleges hatással lehetek, ami előttem áll. Nem akarok egész életemben elégedetlenkedni, hogy a múlt egyes pontja az AMI, és megváltoztathatatlan.

2013. jún. 9. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!