Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagyon gáz vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz vagy nagyon édes és tényleg Ő lesz az igazi?

Figyelt kérdés
A barátom 27 éves én pedig 17 éves vagyok. Igazi nagy szerelem a miénk, de sokan azt modnják, hogy ez a 10 év, hű de sok. Már 1 éve együtt vagyunk, és tudom, hogy ez ált. sablonduma, hogyha egy pais azt mondja, hogy Te leszel a feleségem stb., de Ő az én szemem láttára adott anyukámnak egy gyűrűt egy lelakatolt dobozban és mondta neki, hogy ha a lány abetölti a 18. életévét megkérem a kezét. Szerintetek?:) véleméyneket jót, és rosszat is elviselem.

2013. jún. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz semmiképpen, szerintem sokkal inkább nagyon édes:):) Arik lehettek együtt:):)
2013. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő az igazi. A korkülönbség most még nem számít! Tapasztalatból mondom. 20év korkül, 10é házasság 2 gyerek.. még együtt.
2013. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerek olyan párt, ahol 12 év a korkülönbség, a lány 18 volt a pasi 30 mikor összejöttek, azóta sok év eltelt és már családot is alapitottak.
2013. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos. Sok boldogságot!

Amúgy, neked kell tudnod, hogy ő-e a nagy Ő.

De azért még mindig nagyon sok boldogságot kívánok!

2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most, a szerelem hevében minden szépnek és megvalósíthatónak tűnik, de később jönnek a gondok. Te talán még tanulnál, keresnéd a helyed az életben, ő viszont ezek szerint házasságra, esetleg gyerekekre vágyna. Nem állítom, hogy nem működhet a dolog, de nem kevés kitartásra és megértésre lesz szüksége mindkettőtöknek. Tudom, hogy közhely, de ezt tényleg csak az idő döntheti el.
2013. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot! nem gáz ez:)
2013. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyetek boldogok! :)

Ez abszolút nem gáz.

Köztünk 7 év van és én is 17 vagyok :)

2013. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!