Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a viselkedése annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viselkedése annak a pasinak, aki ki van készülve a szakítástól? Igaz ez a képsor?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 26. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igaz. Ha valóban ki lenne készülve, akkor kicsit másképpen fest a dolog.
2013. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igaz, ha azért történt a szakítás, mert a csaj nagyon a csávó nyakán volt és megfojtotta a szeretetével, az állandó közelségével. Na olyankor el tudom képzelni, hogy az első időszakban kicsattan a boldogságtól a pasi, hiszen végre szabad, azt tehet, amit csak akar. Ha tényleg szerette a lányt, arra csak később fog rádöbbenni, ahogy az a képen is látszik. Viszont ha nem szerette, akkor nem is lesz bánatos :)
2013. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez butaság, vagyis nálam úgy volt hogy az 1. hét a legrosszabb aztán fokozatosan múlik..
2013. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
annyiban igaz,hogy a nők valóban könnyebben dolgozzák fel,hamarabb túllépnek
2013. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha uccso.....persze, exemet eleg sokaig nem dolgoztam fel, o meg masnap mar massal volt szoval igy altalanositsal..
2013. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy ki hogy dolgozza fel az egyénfüggő, egyik exem egy percig nem szomorkodott utánam, a másik meg 2szer próbált öngyilkos lenni és több évig vissza akart szerezni.

Én meg úgy vagyok vele hogy ha nem passzoltunk akkor jobb külön, nem szomorkodok, mert ennek így kellett történnie.

2013. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egyénfüggő.

Személy szerint nekem nagyon nehezen megy..

17/L

2013. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt egy hétig, mint az első két kép keveréke. Utána rájöttem, hogy nem ér annyit...
2013. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!