Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt roma barátja vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt roma barátja vagy barátnője? És milyen volt párkapcsolatban és szex terén? És a családja és a viselkedése? Írnátok sztorikat?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Az én sztorim annyi, hogy előbb halnék meg.:D
2013. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%

:DD


mekkora sz4r kérdés :D

2013. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért azokhoz szól a kérdés akik voltam hasonló cipőben vagy vannak. Rasszista megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi!


Köszönöm! (antifa)

2013. máj. 30. 14:59
 4/28 A kérdező kommentje:
voltak*
2013. máj. 30. 15:00
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm édesanyja élt egy ideig párkapcsolatban egy roma fickóval. Hát, arról nem tudok, hogy milyen volt az ágyban - nyilvánvalóan nem beszéltünk ilyesmiről -, de elvileg eleinte tök szenvedélyes volt és odaadó. Aztán amikor a nő mégis szakított vele, akkor egyszer berontott hozzájuk részegen és végigvágta a nő arcát egy késsel...
2013. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pff, az durva, hogy végig vágta! :/
2013. máj. 30. 15:06
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Ezért nem szabad velük kezdeni. A vérükben van az agresszió.
2013. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó megtarthattad volna magadnak ezt! Nem kell minden kérdést szét trollkodni!


Köszönöm!

2013. máj. 30. 15:12
 9/28 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat VIHAROS volt, a szex átlagos, a család kedves volt velem. Bár szakítás után egyesek nagyon utáltak... (Tuti megátkoztak! :D)

Ja meg valamelyik unokatesó részegen majdnem nekem jött. Pedig korrekt szakítás volt, semmi megcsalás, szimplán elmúltak az érzelmek az én részemről.

Szóval ha megint választanom lehetne, hogy belekezdjek-e abba a kapcsolatba..... hááát.... kihagynám. A vége nekem túl sok negatív tapasztalattal lett tele. Hát ennyi. :)

2013. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Utolsó! Máskor is járnál akár roma sráccal?
2013. máj. 30. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!