Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok a párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok a párommal és akarok neki venni egy női kocsit (audi tt). A szülei nem akarják, miért baj ez ha megakarom ezzel lepni?

Figyelt kérdés

Azt mondják inkább csekélységeket vegyek neki, de már régóta szeretne egy ilyen kocsit, egy ismerősöm meg pont most akarja eladni, így kedvező áron kapnám meg.

De még mielőtt jönnének a rosszalló válaszok, az én nevemre venném, csak neki adnám használatra.

És arra gondoltam, hogy nyáron tervezünk egy kis európai kiruccanást az új kocsijával, úgy hogy ő vezetne, és elnéznénk pár európai nagyvárosba kocsival.

Szerintetek jó ötlet egy ilyen autó?Meg ez az egész?



2013. jún. 12. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Figy, ha szeretnéd, vegyél. Biztos örülni fog.
2013. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy állsz anyagilag, hogy neked ez belefér, és tényleg a saját nevedre íratod, akkor szerintem oké.
2013. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet... legalábbis 3 év után...
2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha így teszed, ahogy leírod, akkor a szülei is megbékélnek

szóval jó ötlet N

2013. jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
használt még elmegy, azt adhatsz neki de újat még a világ legjobb csajának se vennék tök mind1 mennyire szeretem :D mindennek van határa
2013. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, én nem vennék neki ilyesmit. Meg is mondom, miért:

az ismeretségi/tágabb rokoni körömben van néhány NAGYON pénzes fickó(de tényleg, milliárdokról beszélünk). És egytől egyig ilyen szinten elkapatják a feleségeiket. És egytől egyig Meg is van az eredménye mindegyiknél: egyiknek sem dolgozik a felesége semmit, de az még hagyján.. a gyerekekre se hajlandóak vigyázni, babysitter foglalkozik velük, és az, hogy megcsináljanak egy vacsorát, vagy kiporszívózzanak, arról nem is álmodhat a férjük. Egyszóval az ilyen szintű elkényeztetéssel semmirekellő, lusta p*csákat csináltak a feleségükből.


És a durva az, hogy ez még csak nem az is nő hibája. Mert ilyen szempontból ugyanolyanok vagyunk(mi férfiak, meg a nők is), mint a gyerekek: ha mindent a seggünk alá raknak, akkor ellustulunk, motiválatlan és tehetetlen sz*rokká válunk, mert mindent, amire csak vágyunk, megkapunk erőfeszítés nélkül.


Nos, én ezért nem vennék neki ilyen kocsit. Se házat. Se semmi mást, ami mondjuk drágább, mint 100 000 Forint.

2013. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

100 ezerért is lehetne venni, kocsit, pl opel kadett, de nem biztos örülne neki!

amúgy nem elkapatni akarom, mert az nem hiányzik,igenis csináljon házimunkát, meg legyen szorgos, és az h egy idegen legyen a házamban és az csinálja a házimunkát, vagy esetleg a gyerekre vigyázzon kivan zárva.

ezt ő is tudja.

2013. jún. 12. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ok, csak mondom, légy óvatos az ilyenekkel :)
2013. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
6-ossal egyetértek, én egy nőnek sem vennék autót, nem vagyok híve a drága ajándékoknak (jók az anyagi körülményeim és beleférne, ennek ellenére sem).
2013. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!