Kezdőoldal » Ünnepek » Nőnap » Elsősorban lányokhoz szólnék....

Vackorka kérdése:

Elsősorban lányokhoz szólnék. Akarok valamit venni egy lánynak nőnapra, aki nem a barátnőm de már alakulgat a dolog. És megakarom tőletek hogy mi minden lány álma? Minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Sokan mondjátok majd hogy csoki, virág stb. Én valami mást akarok, mert szerintem ez már kicsit unalmas, persze attól örülne neki gondolom, de biztos fog majd egy csomo csokit kapni, de én olyannal akarom meglepni amire mindig emlékezni fog hogy ezt tőlem kapta...kérlek adjatok tippet?! mit vegyek? vagy esetleg vigyem el valahova? Előre is nagyonszépen köszönöm a válaszokat és légyszi csak értelmes választ adjatok.
2013. márc. 4. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nehéz mondani valamit az "alakul a dolog" helyzetre... esetleg elvihetnéd moziba, de a virág tényleg nem elvetendő ötlet...
2013. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos nőnapra nem szokás túl nagy ajándékot adni, szóval gyakorlatilag kötött a helyzet. De ha elfogadsz egy tippet a virágot is lehet úgy adni hogy személyesebb legyen. Például hagyd a hagyományos vágott virágot a francba, vegyél cserepest, és tegyél mellé egy pálcát amin van egy felirat hogy tőled kapta stb... Ezt már csak ki tudod találni.

Én ilyet adtam a barátnőmnek tavaly, már jártunk akkor de még nagyon friss volt a kapcsolatunk, de a lényeg az hogy én ilyen személyes ajándékot adtam neki, én egy harangvirágot ültettem bele, és kinőtt és nagyon szép volt, tetszett neki. A cserépre írtam rá egy felíratott, hogy tőlem kapta 2012 nőnapjára. Azóta is a szobájában van gondozza, foglalkozik vele és olyankor amikor csak megjelenik a szeme sarkában már tudja hogy az tőlem van és egyből rám gondol. Sikeres ajándék volt ez, apja csak nézett hogy én mit ki nem találtam :D

2013. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Vagy hajtogass neki egy ilyet... Én ilyet adok általában ha valakit nagyon bírok vagy tetszik, és nagyon örülnek neki.

[link]


Egyszerű és látszik rajta, hogy foglalkoztál vele, nem csak megvetted a virágosnál...(Esetleg egy nevet rá lehet írni, vagy akármilyen üzenetet ha volt valami vicces pillanatotok amire tuti hogy mindketten emlékeztek)


Hajrá!

2013. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy szep nyaklancot amin vmi szep iras vagy szo van ;)
2013. márc. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.:) Második válaszadó! tetszik az ötleted, csak ismerem annyira a csajt, hogy tudom nem törődne a virággal, 2hét után kipusztulna ha esetleg az anyja nem gondozza majd helyette. Csütörtök estig még majd meggondolom azért:D
2013. márc. 5. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én bizony a virágnak örülnék a legjobban! :)

Egy egyszerű frissen vágott kis csokrot is fel lehet dobni, vannak nagyon szép kis díszek, amiket bele tudnak szúrni a virágkötők, egy ilyenről pl. biztosan te jutnál az eszébe. Vagy ha még személyesebbet szeretnél, csinálj egy kis kártyát egy kedves üzenettel és tűzd bele azt a kis csokorba. :)


Én egy ilyesmi ajándéknak nagyon örülnék!

2013. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!