Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem miért nem jöhet össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jöhet össze egy normális párkapcsolat? Ti hogy csajoztatok be először? Hogy jártatok a szerelmetekkel? 19/F Budapestről

Figyelt kérdés

A névtelenség mögé bújva, itt könnyebb siránkozni a témáról... Hiába randizgatok, bulizok, csajozok már 2 éve, van hogy már hetente. Mégsem sikerül soha nyomot hagyni egy lány szívében sem, még a suliban se, sem általánosban, sem pedig középiskolában. Nem mondom hogy Adonisz vagyok, de azért nem vagyok ronda se. Átlagos a testalkatom, a 176 centiméteremmel alacsony vagyok, középhosszú hajjal, rocker stílussal és jó humorral. Ha akarom bárkit megnevettetek, mert jól ráérzek. Mindezek ellenére nem találok senkit, ami elszomorít, mert nem tudom hol a hiba a képletben. Ha az alkatommal lenne gond akkor nem látnék nálam ezerszer alacsonyabb, vagy rondább, vagy ápolatlan hajú ipsét barátnővel, ahogy turbékolnak.

Hogy ismerkedtetek meg, meddig voltatok együtt, mennyire viselkedtetek cikisen,kölcsönös volt-e a vonzalom stb történetek...



2013. jún. 14. 08:46
 1/5 Emberek ***** válasza:
változtass egy kicsit a stílusodon, de ne nézz ki a szöges ellentétednek. csak finoman! egy kicsit reformáld a megjelenésed! és utána menni fog
2013. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor 16 éves voltam, pont ilyen pasit kerestem, ne add fel! :) Biztos van olyan lány, akinek tetszenél, csak még nem találtad meg.


Ne az legyen amúgy a cél, hogy tetszését elnyerd, mert az sosem rokonszenves, a nők megérzik a mesterkéltséget. Add önmagad, a lányokra ne meghódítandó célként nézz, hanem emberként, úgy sokkal könnyebb az egész, a drukk elmúlik, és te is vonzóbb leszel a szemükben. :)

2013. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, szóval bocsi hogy így "idepofátlankodok" :D

Nem tudom, én a leírásodban semmi kivetnivalót nem találtam :D 176 annyira nem alacsony :) Egyébként a hosszú haj nem mindenkinek jön be a csajok között szerintem :D Nekem tetszik ha szép ápolt, és jól áll a viselőjének, de sokan utálják.

A barátommal elsők vagyunk egymásnak, 18 évesek voltunk mikor összejöttünk. Suliban ismerkedtünk meg, évek óta ismertük egymást, aztán barátok lettünk, aztán szép lassan rájöttünk, hogy nem csak barátság. Mikor már érezni lehetett hogy van valami közöttünk, elhívott párszor randira, megcsókolt és összejöttünk :D Bár ezt nem tanácsolom konkrétan, mert sok lány nem hajlandó a barát-fiúkkal kezdeni, de megpróbálhatod mondjuk, hogy először csak baráti alapon közeledsz :D én mindig is utáltam mikor kb letámadott egy pasi akit nem is ismertem, hogy randizzunk meg stb, nekem ez gyors, meg hát nem is ismerem :D

Ha a leírtak mellett értelmes és kedves vagy, szerintem biztos lesz normális barátnőd, hiszen mint már írtam is, semmi baj nincs veled a "bemutatkozód" alapján :D

2013. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Add önmagad, a lányokra ne meghódítandó célként nézz, hanem emberként, úgy sokkal könnyebb az egész, a drukk elmúlik, és te is vonzóbb leszel a szemükben. :)"

Ez nagyon jó tanács, minden pasinak érdemes lenne megfogadnia :D

2013. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háháááá

Kedves kérdező!

A te heledben voltam egészen múlt 7ig amikoris összejöttem a barátnőmmel, megmondom neked érdemes volt kivárni... Lehet hogy nem a legjobb hosszútávú kapcsolat kialakítására a disco meg az ilyen helyek, próbáld máshol. Valóban ne a külsőségekben keresd a választ h hány centi vagy meg ilyen hülyeségek, mert senkit nem érdekel, akiket meg igen az nem érdemes a kapcsolatra amúgysem. Lehet azért nem árt egy kis stílusváltás is, én is nagy rocker voltam, de 2 éve kb levágtam a hajam divatosra, fiatalosra azóta jobban is érzem magam. Amikor randiztam a lánnyal még annyira nem is vonzódtam hozzá, úgy álltam a dologhoz hogy lesz ami lesz, nem beszéltem mellé, hülyeségeket, és csak is magamat adtam, még ha ciki dolgot is csináltam azon is csak röhögtem... úgy is mindegy alapon. Szerintem ezt a laza mentalitást szeretik a lányok, meg is lett az eredménye. Azóta meg is szerettem a lányt, nem tudnám elképzelni mi lenne nélküle.

Remélem azért segítettem valamit

18F

2013. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!