Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jöttetek már össze a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze a volt szerelmetekhez hasonlító lánnyal?

Figyelt kérdés
A volt szerelmem korombeli lány, 2éve ért véget a kapcsolatunk, ő volt életem legnagyobb szerelme. Nehéz volt de túl tettem magam rajta. Most van egy fiatalabb lány aki hasonlít rá (arc magasság haj testalkat) Szerintetek butaság lenne összejönni vele? Nem akarom benne meglátni a volt szerelemem de biztos így lenne.

2013. jún. 15. 18:39
 1/10 Zakathol ***** válasza:
Ha nem akarod benne meglátni a volt csajodat, de ez biztos így lenne, akkor mi itt a kérdés?
2013. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
már azt csinálod aztán meg ha valamit nem úgy fog csinálni mint a régi csaj akkor megpróbálod megváltoztatni!!!!!
2013. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdést konkrétan arra értem, hogy ki járt hasonló cipőben és mi lett belőle. A két lány egyénisége eléggé ellenkező.
2013. jún. 15. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld, ne keress hasonló lányt mert talán még tudat alatt is a volt barátnődhöz hasonlítanád az akkorit. Ami nem tenne jót se neked se neki. Feltépnéd a saját régi sebeidet őt meg zavarná a hasonlítgatás, és megjegyzések.
2013. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez egyik haverom hasonló csajjal jött össze mint az exe(még a keresztnév is stimmel),úgyhogy nem volt nagy váltás

nem látom rajta hogy annyira szeretné mint a az exét,meg nem is igazán értem hogy miért egy hozzá külsőleg és belsőleg hasonló lánnyal jött össze ha az előző kapcsolatában ő szakított

2013. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem bírtam ránézni sem hasonlóra... :(
2013. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és az előző szerelmemhez hasonlító fiúval jöttem össze utána. Ebből volt is egy kisebb balhé, mert véletlenül közöltem vele, hogy "amúgy hasonlítasz az előzőre", erre ő azt hitte, hogy az előzőt látom benne. De megérte összejönni vele, már másfél éve együtt vagyunk és nagyon szeretem.:)
2013. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Jobban motivált, hogy hasonlít az exedre? vagy figyelmen kívül hagytad?
2013. jún. 17. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok. az exemmel azért szakítottam, mert beleszerettem másba. a másik fiú, akivel most járok, hasonlít rá: szemszín, hajszín, ideális állás a jövőben, egy-két arckifejezés, ugyanazokból a tantárgyakból jók. de belsőleg mások, a mostani érettebb, (pedig fiatalabb, mint az előző) összeszedettebb, jobban kimutatja, hogy szeret :) én jól döntöttem :) sztem jöjjetek össze, max nem fog sikerülni. az életben kockáztatni kell! ;)
2013. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező, nem láttam, hogy írtál.

Utolsó vagyok. Tehát: nem motivált, hogy hasonlít az előzőhöz, zavart is, mert féltem, hogy hozzá fogom hasonlítgatni. Szerencsére már mindketten változtunk, ő is kicsit felnőttesebb lett, szóval már halványult a hasonlóság közöttük.:)

2013. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!