Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek általában bejön ez a "a nők tudat alatt az apjukra hasonlító férfit keresnek" elmélet?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkodtam. Apunak kicsit hosszabb (8-10 cm), kócos, barna haja van, barna szeme, átlagos, inkább nyeszlett alkata van, izmos karokkal. Most vettem észre, hogy idáig csak és kizárólag ilyen srácok tetszettek, sőt, ha látok egy ugyan ilyen tulajdonságú srácot, 99%, hogy vonzódom hozzá. :D Nem direkt, hogy na, nekem mindenképp olyan pasi kell, aki úgy néz ki, mint apu, csak úgy jön... Ti hogy vagytok ezzel? Általában bejön? Vagy egyáltalán nem? Volt már rá példa? Köszi előre is!

21L


2012. márc. 11. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nálam nem így van.Pont külsőre az ellentettje vonz!(apám kövér és alacsony,nekem pedig a magas vékony férfiak tetszenek,és haj és szemszínben is tök más)
2012. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Sőőőőt mondok még merészebbet. Én olvastam olyanról, hogy a csajok jobban vonzódnak azokhoz a férfiakhoz akiknek a test illata hasonló a lány apjáéhoz. :D


Egyébként azért nem hinném hogy annyira jellemző lenne. Idősebb korsztályban elég gyakori a pocakos, kövérkés férfi. A fiatal csajok pedig arra nem igen buknak.


Férfiakra is mondanak hasonlót egyébként. Hogy ők meg az anyjuk példaképére keresnek nőt.

Hát én ezt 100%-ban cáfolom! :D

Pontosan az ellenkezője kell! :D



21F

2012. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Van benne valami, nekem pont ugyan olyan lányok tetszenek mint anyukám, hosszú fekete haj, barna szem, alacsony, van mit fogni:)

Szerintem a többségre igaz, nem csak a lányoknál van így, a fiúknál is.

2012. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A férfiaknak is van ilyen hogy tudat alatt az anyjukra hasonlító nőt keresnek.
2012. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát én éppen hogy nem!

Apám alkoholista és vékony, nekem meg sosem kéne olyan, aki alkoholizál, és én a pocakos pasikra bukom eleve...

Az a furcsa, hogy nekem a kék szeműek az álom (mondjuk apám is kék szemű de ez véletlen), de mindegyik nagy szerelmem barna szemű volt :D

24/N

2012. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben van valami. Akik teljes családban nőttek fel, azoknak az apukájuk nyújtotta mindig a férfi mintát,éppen ezért keresünk hasonlót. Ez persze nem azt jelenti, hogy olyan időset, meg semmi apakomplexusos dolog, de ha tulajdonságaiban egyezik például, akkor nyújthat egy olyan biztonságérzetet, ami vonzó.

Férfiakkal ugyanígy van ez.

2012. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja és most az előttem írót cáfolom, de az is nagyon gyakran előfordul, hogy akit gyerekkorában vert az apja, az olyan férjet fog választani, aki szintén bántja, ha az apa alkoholista volt, akkor alkoholista férjet választ. Ez egyáltalán nem biztos, hogy tudatos, csak azt látja vonzónak.
2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megoszlanak rendesen, de azért látom, hogy nem vagyok egyedül :) Jöhetnek még!
2012. márc. 11. 14:03
 9/20 anonim ***** válasza:
úgy nagyjából igaz. fateromnak zöld szeme van, világosbarna haja és szőke szakálla meg bajsza, kb ugyanilyen pasik jönnek be, de a kék szeműek jobban tetszenek. és faterom csak 170 cm, nekem meg 180 alatt szoktak tetszeni a fiúk. ami nagyon nem jön be az a fekete haj és a barna szem 21L
2012. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálam nem igy van!Sőt nem is jönnék össze olyannal!Mondig apámat látnám benne!
2012. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!