Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon nehéz.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy majdnem 2 éves kapcsolatom. Nagyon nehéz felejteni, inkább teljesen lehetetlen. Ô volt az elsô igazi szerelmem,de sajnos a kapcsolatunk tropára ment.. Én nagyon imádtam. Nem tudom hogy melyik lenne a jobb ötlet.. Várni és várni, közben megvalósitani az álmaimat, vagy mást keresni és úgy felejteni. Szívem szerint az elsôt választanám mert így nem kell ôt végleg elfelejtenem és nem menekülök más karjaiba akit viszont nem akarok átverni.. De tudom hogy nemfogom bírni valaki nélkül... Mit tegyek? Valakivel történt hasonló? Ha igen hogy sikerült felejtenie? :/

2013. jún. 16. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj és gyúrd szét magad.
2013. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress mást, ne légy hülye!
2013. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, ez az álmom..már nagyon régota.
2013. jún. 16. 16:56
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként fiatal vagyok... még elottem van minden, nem sürgôs a párkeresés.
2013. jún. 16. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:

hagyd elmenni, foglald le magad valamivel és az idö majd alakítja a dolgokat...

ne ragaszkodj hozzá- tapasztalatból mondom :/

2013. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha új szerelmet keresel, az sem neked sem a körülötted élőknek nem jó. Bár igaz hogy magánélet, de kihat minden másra is. Viszont az sem jó, ha otthon ülsz és depizel és rágódsz azon hogy vajon hol rontottad el. Vannak dolgok amik csak úgy nem működnek és ennyi. De azt se csináld hog elhiheted magaddal hogy boldog vag nélküle és a külvilág felé is ezt mutatod, mert úgy magadnak hatalmasat hazudsz és később összetörsz lelkileg-


Én ezt októberben éltem át. pszichológushoz jártam annyira padlóra küldött a dolog.


Ha kell depizz, bőgj amnnyit tudsz, add ki magadból, sportol, keress hobbit, ismerkedj, barátkozz, és talál vissza önmagadhoz, aztán úgyis jön majd valaki ha jönnie kell :)

2013. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek! majd az ido segit, de uj kapcsolat nem lesz.
2013. jún. 16. 17:40
 8/9 anonim válasza:
nálam ugyan ez volt kb. egy évvel ezelőtt . Hónapokig rá sem tudta nézni másokra csak ő járt a fejemben és mindenkiben őt kerestem . Aztán megmakacsoltam magam és elkezdtem kalandokat keresni, nem mentem bele komoly kapcsolatba , csak ilyen szex kapcsolatokba. Félévre a szakításunk után felvettük az exsel a kapcsolatot, és kiderült hogy neki a szakításunk után pár héttel már új barátnője volt . De mielőtt ez közölte volna egy párszor lefeküdt velem , jó nagy barom voltam hogy engedtem a kísértésnek. Ez kb 2 hónappal ez előtt volt . Most külföldön élek és kezdem feldolgozni helyzetet . Én azt tudom tanácsolni, hogy élj egy kicsit és majd úgyis érzed majd ha készen állsz egy új kapcsolatra. Remélem segített a válaszom .
2013. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,segitett, koszonom!
2013. jún. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!