Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen nehéz az elszakadás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen nehéz az elszakadás?

Figyelt kérdés
Szeretni már nem szeretem,túl sok rosszon mentem át mellette keresztül,de egyben csodálatos is volt és néha elfog a hiánya akkor kisírom magam,nagyon rossz megszokni,hogy már nincs...nektek volt ilyen szituációtok? meddig tartott átvészelni ?
2013. jún. 3. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen szituaciom, az elso nehany nap a legrosszabb,szinte fizikailag faj a hianya, de azalatt ,ha kibirod,hogy ne keresd a illetot,akkor mar jo iranyba haladsz.

Nemreg hasonlo helyzetbe kerultem,neha elgondolkodtam,hogy helyesen cselekedtem-e,hogy szakitottam...Ilyenkor talan a leggyengebb az ember es hajlamos felkeresni a masikat...Ne tedd.

Ismerkedj,szanj idot magadra, a hobbijaidra,meg ha neha ugy is erzed,hogy ahhoz sincs kedved..

2013. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még most is nagyon hiànyzik, de màr csak maga a szerelem érzése, mert azòta se volt senkim. Nagyon rossz most, nap mint nap csak sirok és szenvedek, nagyon magànyos lettem miòta elveszitettem. 2 hònapja dobott, kb 1 hònapja màr új baràtnõje lett. Mondjuk azòta szerintem màr megint egyedül van, és tudom, hogy õ is szenved. Hàt ez van, majd csak talàlok màst...
2013. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!