Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsolnátok? Elég rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok? Elég rossz a helyzet.

Figyelt kérdés

Szóval van egy évfolyamtársam, akivel szeptember óta egész jóban lettünk. Sokat beszélgetünk, mindig egymás mellett ülünk, szóval ilyen szempontból nincs baj.

A baj ott kezdődik, hogy van barátja, és én úgy érzem hogy beleszerettem.

Már így is frusztrál a dolog, de ma azt mondta hogy félévkor ott akarja hagyni az egyetemet, nem tudom mi lesz velem így..

Kb. 55 km-re lakunk egymástól, szóval nem sok. Ha együtt vagyunk akkor mindig kedves velem, ha hívtam sétálni akkor mindig szó nélkül jött, minden nap kikísérem a buszhoz, stb stb.. szóval suliidőben egész nap együtt vagyunk. A barátjáról nem sok mindent tudok, csak annyit, hogy majdnem egy éve vannak együtt.


Nagyon meg vagyok lőve, mostanság már kezdem magam kellemetlenül érezni a társaságában, mert annyira nyomasztó nekem ez a helyzet.. Arra gondoltam hogy hiába van barátja, bevallom neki amit érzek. Persze nem célom egy (esetlegesen) jól működő kapcsolatot tönkretenni, de így meg magamat építem le (már megint).


Ha esetleg valaki leírná a tapasztalatait, vagy lenne tanácsa számomra, azt megköszönném.

19/F



2012. nov. 6. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
10 millióért elvágom a torkát és berakom egy kazánba és eltüzelem a csontjait meg odaadom a disznóknak a kiéhezett disznók mindent megesznek utolsó porcikáig
2012. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hm.. köszi az ajánlatot.

Más valaki esetleg?

2012. nov. 6. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

najó 8 ért is megcsinálom de neked is segítened kell.

Készülj fel rá!

Nézz meg pár Miami helyszínelőket és írd fel h mennyi apróságra kell odafigyelnünk.

(habár magyar rendőröknél csak a felére kell)

2012. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bevallhatod neki, mit érzel, de valószínűleg nem téged fog választani. Készülj fel erre. De legalább tisztázzátok a dolgokat...
2012. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna én is ettől félek..
2012. nov. 6. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
bölcs dolog lenne, ha odamennél, és bevallanád az érzelmeidet, de mondd meg neki, hogy ne érezze magát rosszuul, ha nem viszonozná, és azt is, hogy nem akarod tönkretenni a kapcsolatukat... ilyenkor ki fog derülni, hogy kellesz-e neki
2012. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!